Nimi
OSAÜHING COLLADE
Rekisterikoodi
10212884
ALV-numero
EE100419180
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
26.06.1997 (28)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
4 000.00 €
Toiminta
5226 - 4740 - 68201 - Oman tai vuokratun kiinteistön vuokraus ja hallinta
1 196 118 €
375 084 €
31%
1 780 €
(arvio on suuntaa antava)
2 516 573 €
16
Toimitettu
Ei verovelkoja
15%
14%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Sergei Jahu
| - | - | Suora omistus |
| Rita Mõttus
| - | Hallituksen jäsen | Ylemmän johtoelimen jäsen, esim. hallituksen jäsen tai valvontakomitean jäsen |
| OÜ LOKERON 11589355 | 36% - 1 440.00 EUR | - | - |
| Elver Laanemets
| 32% - 1 280.00 EUR | - | Suora omistus |
| Ülar Sarapuu
| 32% - 1 280.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja |
|---|
| 2019 03.07.2020 | 2020 25.06.2021 | 2021 29.06.2022 | 2022 30.06.2023 | 2023 28.06.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 1 230 335 € | 902 311 € | 1 026 032 € | 1 246 674 € | 859 331 € | 1 196 118 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 37 860 € | 18 907 € | 115 870 € | 239 169 € | -12 185 € | 375 084 € |
| Voittomarginaali | 3% | 2% | 11% | 19% | -1% | 31% |
| Käyttöomaisuus | 1 163 989 € | 1 288 904 € | 1 420 535 € | 1 725 350 € | 1 655 382 € | 2 059 424 € |
| Pysyvät vastaavat | 838 025 € | 739 786 € | 750 543 € | 657 855 € | 619 493 € | 546 572 € |
| Kokonaisvarat | 2 002 014 € | 2 028 690 € | 2 171 078 € | 2 383 205 € | 2 274 875 € | 2 605 996 € |
| Lyhytaikaiset velat | 120 031 € | 131 058 € | 157 576 € | 160 534 € | 91 719 € | 89 423 € |
| Pitkäaikaiset velat | 3 258 € | 0 € | - | - | - | - |
| Kokonaisvelat | 123 289 € | - | - | - | - | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 1 878 725 € | 1 897 632 € | 2 013 502 € | 2 222 671 € | 2 183 156 € | 2 516 573 € |
| Työntekijöiden määrä | 28 | 22 | 21 | 20 | 18 | 16 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 221 802 € | 806 838 € | 48 917 € | 15 |
| 2025 Q3 | 284 051 € | 864 010 € | 56 770 € | 15 |
| 2025 Q2 | 234 998 € | 677 030 € | 43 827 € | 16 |
| 2025 Q1 | 229 380 € | 541 697 € | 62 505 € | 16 |
| 2024 Q4 | 252 921 € | 385 320 € | 42 887 € | 17 |
| 2024 Q3 | 377 014 € | 514 483 € | 43 847 € | 17 |
| 2024 Q2 | 314 021 € | 454 436 € | 40 221 € | 16 |
| 2024 Q1 | 247 599 € | 173 874 € | 40 056 € | 16 |
| 2023 Q4 | 215 659 € | 170 075 € | 47 163 € | 15 |
| 2023 Q3 | 211 581 € | 193 373 € | 43 023 € | 15 |
| 2023 Q2 | 232 094 € | 159 609 € | 39 784 € | 19 |
| 2023 Q1 | 232 838 € | 187 435 € | 52 911 € | 18 |
| 2022 Q4 | 301 085 € | 229 072 € | 43 332 € | 19 |
| 2022 Q3 | 355 601 € | 521 356 € | 44 910 € | 19 |
| 2022 Q2 | 364 066 € | 477 983 € | 43 659 € | 21 |
| 2022 Q1 | 226 830 € | 552 058 € | 47 322 € | 21 |