Nimi
osaühing Dixen
Rekisterikoodi
10218674
ALV-numero
EE100644777
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
09.06.1997 (28)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 556.00 €
Toiminta
56111 -
121 000 €
-13 489 €
-11%
768 €
(arvio on suuntaa antava)
7 508 €
7
Toimitettu
Ei verovelkoja
-180%
-92%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Anne Raudberg
| 50% - 1 278.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Toomas Raudberg
| 50% - 1 278.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| 2019 08.07.2020 | 2020 30.06.2021 | 2021 30.06.2022 | 2022 29.06.2023 | 2023 29.06.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 109 633 € | 88 253 € | 97 966 € | 129 611 € | 144 758 € | 121 000 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 12 381 € | -4 957 € | -1 758 € | 2 568 € | 1 743 € | -13 489 € |
| Voittomarginaali | 11% | -6% | -2% | 2% | 1% | -11% |
| Käyttöomaisuus | 24 026 € | 23 786 € | 26 156 € | 30 273 € | 26 395 € | 14 603 € |
| Pysyvät vastaavat | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Kokonaisvarat | 24 026 € | 23 786 € | 26 156 € | 30 273 € | 26 395 € | 14 603 € |
| Lyhytaikaiset velat | 2 625 € | 7 342 € | 9 470 € | 11 020 € | 5 399 € | 7 095 € |
| Pitkäaikaiset velat | - | - | - | - | - | - |
| Kokonaisvelat | - | - | - | - | - | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 21 401 € | 16 444 € | 16 686 € | 19 253 € | 20 996 € | 7 508 € |
| Työntekijöiden määrä | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 29 419 € | 7 016 € | 6 495 € | 7 |
| 2025 Q3 | 28 946 € | 7 299 € | 6 566 € | 7 |
| 2025 Q2 | 33 111 € | 7 960 € | 7 202 € | 7 |
| 2025 Q1 | 29 007 € | 7 246 € | 6 580 € | 7 |
| 2024 Q4 | 37 096 € | 10 588 € | 7 717 € | 7 |
| 2024 Q3 | 23 811 € | 8 384 € | 8 184 € | 7 |
| 2024 Q2 | 33 628 € | 8 613 € | 7 787 € | 7 |
| 2024 Q1 | 40 452 € | 8 821 € | 7 403 € | 7 |
| 2023 Q4 | 31 070 € | 7 871 € | 7 490 € | 7 |
| 2023 Q3 | 33 881 € | 7 809 € | 7 435 € | 7 |
| 2023 Q2 | 34 851 € | 7 933 € | 7 407 € | 7 |
| 2023 Q1 | 44 632 € | 7 629 € | 6 307 € | 7 |
| 2022 Q4 | 32 797 € | 6 104 € | 5 855 € | 7 |
| 2022 Q3 | 33 707 € | 6 970 € | 5 822 € | 7 |
| 2022 Q2 | 30 215 € | 6 431 € | 5 828 € | 7 |
| 2022 Q1 | 29 306 € | 5 925 € | 5 242 € | 7 |