Osoite
Sähköpostiosoite
Puhelinnumero
Verkkosivusto
https://www.roedl.eewe pave the way. worldwide.Rödl on üks juhtivaid rahvusvahelisi professionaalseid raamatupidamis-, auditi-, õigus-, maksu- ja finantsteenuseid pakkuv ettevõte Eestis.
Nimi
RÖDL & PARTNER OÜ
Rekisterikoodi
10219320
ALV-numero
EE100086791
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
10.06.1997 (28)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 560.00 €
Toiminta
69202 - Kirjanpito, veroneuvonta
1 001 457 €
55 170 €
6%
2 695 €
(arvio on suuntaa antava)
956 532 €
13
Toimitettu
Ei verovelkoja
6%
5%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Alice Salumets
| - | Hallituksen jäsen | - |
| Tiina Mirka
| - | Hallituksen jäsen | - |
| Rödl & Partner Audit Osaühing 10585817 | 10% - 256.00 EUR | - | - |
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| UNIT4 Eesti OÜ 10226366 | - | Yhteyshenkilö | - |
| CharStudio OÜ 14078619 | - | Yhteyshenkilö | - |
| MIP Pharma OÜ 11938815 | - | Yhteyshenkilö | - |
| Moana Management OÜ 16681278 | - | Yhteyshenkilö | - |
| OSAÜHING EMITEL 10590209 | - | Yhteyshenkilö | - |
| Premier Restaurants Eesti OÜ 10190065 | - | Yhteyshenkilö | - |
| Premier Estates Eesti OÜ 11740668 | - | Yhteyshenkilö | - |
| VFS Global Services Estonia OÜ 14252872 | - | Yhteyshenkilö | - |
| CharStudio Games OÜ 14661372 | - | Yhteyshenkilö | - |
| Rödl & Partner Audit Osaühing 10585817 | 10% - 1 200.00 EUR | - | - |
| 2019 31.10.2020 | 2020 30.06.2021 | 2021 30.06.2022 | 2022 30.06.2023 | 2023 30.06.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 986 281 € | 902 650 € | 805 648 € | 780 589 € | 855 467 € | 1 001 457 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 117 581 € | 159 229 € | 93 552 € | 75 024 € | 145 030 € | 55 170 € |
| Voittomarginaali | 12% | 18% | 12% | 10% | 17% | 6% |
| Käyttöomaisuus | 120 999 € | 318 312 € | 391 506 € | 376 150 € | 479 732 € | 468 376 € |
| Pysyvät vastaavat | 798 222 € | 729 440 € | 625 800 € | 577 787 € | 587 251 € | 600 263 € |
| Kokonaisvarat | 919 221 € | 1 047 752 € | 1 017 306 € | 953 937 € | 1 066 983 € | 1 068 639 € |
| Lyhytaikaiset velat | 144 694 € | 113 996 € | 89 998 € | 71 605 € | 79 621 € | 112 107 € |
| Pitkäaikaiset velat | - | - | - | - | - | - |
| Kokonaisvelat | - | - | - | - | - | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 774 527 € | 933 756 € | 927 308 € | 882 332 € | 987 362 € | 956 532 € |
| Työntekijöiden määrä | 20 | 17 | 15 | 13 | 11 | 13 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 316 116 € | 102 201 € | 65 074 € | 15 |
| 2025 Q3 | 324 010 € | 105 727 € | 67 139 € | 15 |
| 2025 Q2 | 383 068 € | 140 475 € | 76 303 € | 15 |
| 2025 Q1 | 350 881 € | 104 569 € | 65 744 € | 17 |
| 2024 Q4 | 313 112 € | 88 794 € | 56 109 € | 15 |
| 2024 Q3 | 314 680 € | 86 708 € | 52 992 € | 15 |
| 2024 Q2 | 374 868 € | 107 912 € | 55 452 € | 13 |
| 2024 Q1 | 384 944 € | 88 922 € | 48 322 € | 12 |
| 2023 Q4 | 289 944 € | 64 174 € | 43 323 € | 13 |
| 2023 Q3 | 296 195 € | 63 048 € | 41 503 € | 13 |
| 2023 Q2 | 283 435 € | 74 048 € | 42 412 € | 10 |
| 2023 Q1 | 281 796 € | 66 066 € | 40 467 € | 10 |
| 2022 Q4 | 243 890 € | 61 630 € | 40 885 € | 11 |
| 2022 Q3 | 256 224 € | 67 929 € | 43 132 € | 11 |
| 2022 Q2 | 294 629 € | 102 148 € | 45 755 € | 12 |
| 2022 Q1 | 261 311 € | 64 703 € | 42 178 € | 13 |