Osoite
Sähköpostiosoite
Puhelinnumero
Verkkosivusto
http://www.ermatiko.eePehme mööbli tootja aastast 1993 - ErmatikoErmatiko - Pehme mööbli tootja aastast 1993. Kaasaegsed seadmed ja pikaaegne tootmiskogemus tagavad modernse disaini, kiire tootearenduse ja kvaliteetse tulemuse. Arendame igal aastal üle 20 uue mudeli. Ermatiko mööbel on müügis üle 400 kaupluse viies riigis. Meie kaks tehast toodavad 25 500 istekohta aastas.
Nimi
Osaühing Ermatiko
Rekisterikoodi
10225875
ALV-numero
EE100063552
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
04.07.1997 (28)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 565.00 €
Toiminta
31001 - 68201 - Oman tai vuokratun kiinteistön vuokraus ja hallinta
3 430 967 €
107 453 €
3%
1 601 €
(arvio on suuntaa antava)
1 138 220 €
44
Toimitettu
Ei verovelkoja
9%
7%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Aimi Murumäe
| - | Hallituksen jäsen | - |
| Merike Konsa
| - | Hallituksen jäsen | - |
| Mati Konsa
| 33% - 855.00 EUR | - | Suora omistus |
| Tiiu Konsa
| 33% - 855.00 EUR | - | Suora omistus |
| Erki Konsa
| 33% - 855.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja |
|---|
| 2019 11.12.2020 | 2020 04.11.2021 | 2021 30.05.2022 | 2022 14.06.2023 | 2023 20.06.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 3 381 284 € | 3 358 700 € | 3 836 962 € | 3 843 388 € | 3 730 810 € | 3 430 967 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 47 295 € | 212 123 € | 416 717 € | 227 009 € | 233 706 € | 107 453 € |
| Voittomarginaali | 1% | 6% | 11% | 6% | 6% | 3% |
| Käyttöomaisuus | 1 107 225 € | 1 310 622 € | 1 415 756 € | 1 305 226 € | 1 247 137 € | 1 292 566 € |
| Pysyvät vastaavat | 995 804 € | 934 476 € | 1 072 408 € | 1 240 241 € | 1 438 401 € | 175 957 € |
| Kokonaisvarat | 2 103 029 € | 2 245 098 € | 2 488 164 € | 2 545 467 € | 2 685 538 € | 1 468 523 € |
| Lyhytaikaiset velat | 327 133 € | 387 288 € | 388 760 € | 359 243 € | 384 264 € | 330 303 € |
| Pitkäaikaiset velat | 133 698 € | 123 490 € | 98 367 € | 108 178 € | 64 522 € | 0 € |
| Kokonaisvelat | 460 831 € | 510 778 € | 487 127 € | 467 421 € | 448 786 € | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 1 642 198 € | 1 734 320 € | 2 001 037 € | 2 078 046 € | 2 236 752 € | 1 138 220 € |
| Työntekijöiden määrä | 54 | 52 | 54 | 54 | 44 | 44 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 1 309 552 € | 106 729 € | 110 999 € | 47 |
| 2025 Q3 | 844 675 € | 107 931 € | 107 341 € | 47 |
| 2025 Q2 | 1 063 582 € | 125 566 € | 104 526 € | 45 |
| 2025 Q1 | 1 042 416 € | 125 444 € | 121 952 € | 45 |
| 2024 Q4 | 1 186 260 € | 129 790 € | 111 733 € | 45 |
| 2024 Q3 | 856 499 € | 101 073 € | 100 869 € | 45 |
| 2024 Q2 | 999 230 € | 116 935 € | 102 383 € | 44 |
| 2024 Q1 | 965 371 € | 123 381 € | 110 885 € | 45 |
| 2023 Q4 | 1 240 806 € | 102 959 € | 99 338 € | 46 |
| 2023 Q3 | 884 952 € | 120 450 € | 101 023 € | 46 |
| 2023 Q2 | 1 270 184 € | 112 617 € | 91 501 € | 46 |
| 2023 Q1 | 889 334 € | 98 625 € | 104 092 € | 45 |
| 2022 Q4 | 1 172 783 € | 94 783 € | 100 125 € | 47 |
| 2022 Q3 | 854 857 € | 114 503 € | 115 042 € | 47 |
| 2022 Q2 | 1 345 152 € | 134 736 € | 114 661 € | 55 |
| 2022 Q1 | 1 171 104 € | 125 366 € | 133 324 € | 58 |