Nimi
Aktsiaselts ASTRI-NARVA
Rekisterikoodi
10227532
ALV-numero
EE100418039
Tyyppi
AS - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
19.06.1997 (28)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
294 400.00 €
Toiminta
68201 - Oman tai vuokratun kiinteistön vuokraus ja hallinta 73111 - Mainostoimistot
2 629 106 €
402 110 €
15%
2 126 €
(arvio on suuntaa antava)
14 976 842 €
4
Toimitettu
Ei verovelkoja
3%
1%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Kairi Toom
| - | Hallituksen jäsen | - |
| Tarmo Kleimann
| - | Hallituksen jäsen | - |
| Hannes Kirs
| 33% - 97 152.00 EUR | - | Suora omistus |
| Eve Toots
| 25% - 73 600.00 EUR | - | - |
| Ülo Hage
| 21% - 61 824.00 EUR | - | - |
| TH Valdus OÜ 12901435 | 15% - 44 160.00 EUR | - | - |
| 2019 28.09.2020 | 2020 29.06.2021 | 2021 28.06.2022 | 2022 28.06.2023 | 2023 25.06.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 2 932 716 € | 2 316 691 € | 2 464 493 € | 2 737 546 € | 2 678 955 € | 2 629 106 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 967 030 € | -1 715 817 € | 1 396 013 € | 1 367 328 € | -4 335 559 € | 402 110 € |
| Voittomarginaali | 33% | -74% | 57% | 50% | -162% | 15% |
| Käyttöomaisuus | 724 856 € | 1 154 116 € | 1 021 310 € | 753 079 € | 699 536 € | 950 859 € |
| Pysyvät vastaavat | 37 493 452 € | 34 677 360 € | 34 832 480 € | 35 209 264 € | 30 415 358 € | 29 806 748 € |
| Kokonaisvarat | 38 218 308 € | 35 831 476 € | 35 853 792 € | 35 962 344 € | 31 114 894 € | 30 757 608 € |
| Lyhytaikaiset velat | 2 186 508 € | 2 285 538 € | 2 277 339 € | 16 686 672 € | 1 717 988 € | 1 737 802 € |
| Pitkäaikaiset velat | 18 169 032 € | 17 398 988 € | 16 033 489 € | 365 380 € | 14 822 174 € | 14 042 963 € |
| Kokonaisvelat | 20 355 540 € | 19 684 526 € | 18 310 828 € | 17 052 052 € | 16 540 162 € | 15 780 765 € |
| Osakepääoma | 294 400 € | 294 400 € | 294 400 € | 294 400 € | 294 400 € | 294 400 € |
| Oma pääoma | 17 862 768 € | 16 146 950 € | 17 542 964 € | 18 910 292 € | 14 574 732 € | 14 976 842 € |
| Työntekijöiden määrä | 7 | 6 | 5 | 4 | 4 | 4 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 935 847 € | 75 150 € | 13 972 € | 5 |
| 2025 Q3 | 874 139 € | 85 902 € | 13 915 € | 5 |
| 2025 Q2 | 883 171 € | 93 844 € | 13 404 € | 6 |
| 2025 Q1 | 988 305 € | 129 705 € | 16 676 € | 5 |
| 2024 Q4 | 945 086 € | 128 646 € | 11 973 € | 5 |
| 2024 Q3 | 946 861 € | 132 120 € | 13 349 € | 5 |
| 2024 Q2 | 926 145 € | 123 760 € | 12 155 € | 6 |
| 2024 Q1 | 1 006 170 € | 83 258 € | 15 735 € | 5 |
| 2023 Q4 | 952 216 € | 74 947 € | 11 198 € | 5 |
| 2023 Q3 | 962 400 € | 110 753 € | 11 883 € | 5 |
| 2023 Q2 | 984 752 € | 115 794 € | 11 680 € | 6 |
| 2023 Q1 | 983 064 € | 111 316 € | 13 168 € | 5 |
| 2022 Q4 | 959 896 € | 98 612 € | 9 360 € | 5 |
| 2022 Q3 | 997 039 € | 109 387 € | 10 446 € | 5 |
| 2022 Q2 | 918 984 € | 92 824 € | 11 481 € | 5 |
| 2022 Q1 | 1 017 580 € | 112 290 € | 12 886 € | 5 |