Osoite
Sähköpostiosoite
Puhelinnumero
https://fesma.eeEsileht » FesmaLihaveisefarm Piimaveisefarm Teenused Farmitoodete paigaldamise konsultatsioon Farmitoodete paigaldamine Metallkonstruktsioonide valmistamine Metallimaterjali müük Treimistööd Painutustööd Plasma- ja laserlõikus Telli farmitarvikud Fesma e-poest
Nimi
osaühing FESMA ALU
Rekisterikoodi
10236293
ALV-numero
EE100469567
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
13.08.1997 (28)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
17 100.00 €
Toiminta
2511 - Metallirakenteiden ja rakenneosien valmistus
3 947 957 €
273 976 €
7%
1 960 €
(arvio on suuntaa antava)
1 102 301 €
13
Toimitettu
Ei verovelkoja
25%
16%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Udo Maidre
| 25% - 4 275.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Mardo Maidre
| 75% - 12 825.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| 2019 29.05.2020 | 2020 25.06.2021 | 2021 10.06.2022 | 2022 28.06.2023 | 2023 27.06.2024 | 2024 04.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 2 050 202 € | 2 221 472 € | 2 517 555 € | 4 047 808 € | 4 071 561 € | 3 947 957 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 78 198 € | 102 109 € | 82 682 € | 204 262 € | 215 436 € | 273 976 € |
| Voittomarginaali | 4% | 5% | 3% | 5% | 5% | 7% |
| Käyttöomaisuus | 436 032 € | 420 629 € | 649 464 € | 768 180 € | 843 835 € | 745 621 € |
| Pysyvät vastaavat | 305 088 € | 680 983 € | 677 143 € | 701 950 € | 712 802 € | 953 551 € |
| Kokonaisvarat | 741 120 € | 1 101 612 € | 1 326 607 € | 1 470 130 € | 1 556 637 € | 1 699 172 € |
| Lyhytaikaiset velat | 223 954 € | 220 824 € | 390 422 € | 765 126 € | 720 030 € | 484 492 € |
| Pitkäaikaiset velat | 28 982 € | 290 495 € | 263 210 € | 97 768 € | 13 935 € | 112 379 € |
| Kokonaisvelat | 252 936 € | 511 319 € | 653 632 € | 862 894 € | 733 965 € | 596 871 € |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 488 184 € | 590 293 € | 672 975 € | 607 236 € | 822 672 € | 1 102 301 € |
| Työntekijöiden määrä | 9 | 12 | 12 | 12 | 13 | 13 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 1 736 266 € | 144 427 € | 47 297 € | 17 |
| 2025 Q3 | 1 543 484 € | 120 860 € | 46 799 € | 17 |
| 2025 Q2 | 1 041 235 € | 95 497 € | 42 929 € | 15 |
| 2025 Q1 | 1 008 887 € | 112 512 € | 42 518 € | 12 |
| 2024 Q4 | 1 329 942 € | 112 816 € | 39 190 € | 14 |
| 2024 Q3 | 1 227 645 € | 139 551 € | 41 580 € | 14 |
| 2024 Q2 | 1 157 960 € | 126 730 € | 41 550 € | 15 |
| 2024 Q1 | 1 300 509 € | 105 971 € | 38 316 € | 15 |
| 2023 Q4 | 1 674 804 € | 173 862 € | 38 968 € | 13 |
| 2023 Q3 | 1 453 298 € | 148 583 € | 37 153 € | 13 |
| 2023 Q2 | 1 105 083 € | 83 865 € | 34 469 € | 13 |
| 2023 Q1 | 1 168 784 € | 105 376 € | 32 498 € | 13 |
| 2022 Q4 | 1 456 008 € | 161 935 € | 29 591 € | 12 |
| 2022 Q3 | 1 478 193 € | 149 073 € | 29 592 € | 12 |
| 2022 Q2 | 1 366 828 € | 114 181 € | 26 191 € | 13 |
| 2022 Q1 | 1 185 360 € | 120 803 € | 24 896 € | 12 |