Nimi
Osaühing AVARALUS
Rekisterikoodi
10266704
ALV-numero
EE100166006
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
09.09.1997 (28)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
36 000.00 €
Toiminta
68201 - Oman tai vuokratun kiinteistön vuokraus ja hallinta
134 878 €
32 949 €
24%
1 023 €
(arvio on suuntaa antava)
671 768 €
1
Toimitettu
Ei verovelkoja
5%
5%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Petr Kiselev
| 100% - 36 000.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| 2019 20.02.2020 | 2020 02.02.2021 | 2021 04.02.2022 | 2022 12.02.2023 | 2023 05.02.2024 | 2024 20.02.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 102 733 € | 94 603 € | 103 882 € | 132 978 € | 130 378 € | 134 878 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 24 891 € | 35 809 € | 32 634 € | 9 280 € | 41 627 € | 32 949 € |
| Voittomarginaali | 24% | 38% | 31% | 7% | 32% | 24% |
| Käyttöomaisuus | 83 588 € | 111 458 € | 147 715 € | 99 233 € | 129 489 € | 118 477 € |
| Pysyvät vastaavat | 522 393 € | 513 350 € | 512 026 € | 560 702 € | 565 897 € | 598 602 € |
| Kokonaisvarat | 605 981 € | 624 808 € | 659 741 € | 659 935 € | 695 386 € | 717 079 € |
| Lyhytaikaiset velat | 45 141 € | 37 530 € | 39 829 € | 30 743 € | 56 567 € | 45 311 € |
| Pitkäaikaiset velat | - | - | - | - | - | - |
| Kokonaisvelat | - | - | - | - | - | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 560 840 € | 587 278 € | 619 912 € | 629 192 € | 638 819 € | 671 768 € |
| Työntekijöiden määrä | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 11 630 € | 1 677 € | 1 412 € | - |
| 2025 Q3 | 8 462 € | 1 542 € | 1 412 € | - |
| 2025 Q2 | 10 358 € | 1 542 € | 1 412 € | - |
| 2025 Q1 | 13 590 € | 3 673 € | 1 404 € | - |
| 2024 Q4 | 11 581 € | 2 001 € | 1 627 € | - |
| 2024 Q3 | 9 916 € | 1 902 € | 1 627 € | - |
| 2024 Q2 | 16 895 € | 1 990 € | 1 627 € | - |
| 2024 Q1 | 14 463 € | 1 675 € | 1 415 € | - |
| 2023 Q4 | 11 155 € | 1 751 € | 1 309 € | - |
| 2023 Q3 | 8 806 € | 1 691 € | 1 309 € | - |
| 2023 Q2 | 12 499 € | 1 847 € | 1 309 € | - |
| 2023 Q1 | 14 193 € | 1 632 € | 1 287 € | - |
| 2022 Q4 | 14 627 € | 1 794 € | 1 322 € | - |
| 2022 Q3 | 13 783 € | 1 645 € | 1 322 € | - |
| 2022 Q2 | 10 641 € | 1 688 € | 1 322 € | - |
| 2022 Q1 | 14 905 € | 1 615 € | 1 269 € | - |