Osoite
Sähköpostiosoite
Puhelinnumero
https://kemotex.eeKemotex Bio Hambatarbed, hambaravimaterjalid, instrumendidHambaraviinstrumentide ning materjalide maaletoomine ja müük hambaravikabinettidele ja hambatehnikutele.
Nimi
Osaühing Kemotex Bio
Rekisterikoodi
10304698
ALV-numero
EE100126800
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
22.10.1997 (28)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 928.00 €
Toiminta
46181 - Muiden tiettyjen tuotteiden myyntiin erikoistuneet edustajat 20599 -
196 031 €
-4 837 €
-2%
1 193 €
(arvio on suuntaa antava)
238 255 €
3
Toimitettu
Ei verovelkoja
-2%
-2%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Kaidi Sats
| 28% - 822.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Eve Osa
| 27% - 798.00 EUR | - | Suora omistus |
| Riivo Sinijärv
| 27% - 798.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Mihkel Osa
| 27% - 798.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Raivo Vilu
| 2% - 48.00 EUR | - | - |
| Heiki Vija
| 2% - 48.00 EUR | - | - |
| Reet Grosberg
| 1% - 24.00 EUR | - | - |
| Tiit Halling
| 1% - 24.00 EUR | - | - |
| Viive Järve
| 1% - 24.00 EUR | - | - |
| Vilve Järving
| 1% - 24.00 EUR | - | - |
| Margus Lang
| 1% - 24.00 EUR | - | - |
| Ants Lääne
| 1% - 24.00 EUR | - | - |
| Mihkel Toomet
| 1% - 24.00 EUR | - | - |
| Allan Lond
| 1% - 24.00 EUR | - | - |
| Elme Aaviksaar
| 1% - 24.00 EUR | - | - |
| Laur Lumet
| 1% - 24.00 EUR | - | - |
| Pille Rekker
| 1% - 24.00 EUR | - | - |
| Peep Toomet
| 1% - 24.00 EUR | - | - |
| Tiina Kruus
| 1% - 24.00 EUR | - | - |
| Ivar Kruus
| 1% - 24.00 EUR | - | - |
| Külli Kruus
| 1% - 24.00 EUR | - | - |
| Eeva Kumberg
| 1% - 24.00 EUR | - | - |
| Art Arukaevu
| 6% - 174.00 EUR | - | - |
| Kert Arukaevu
| 6% - 174.00 EUR | - | - |
| Evi Arukaevu
| 6% - 174.00 EUR | - | - |
| 2019 12.06.2020 | 2020 15.06.2021 | 2021 17.06.2022 | 2022 21.06.2023 | 2023 20.06.2024 | 2024 16.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 231 135 € | 213 028 € | 219 874 € | 255 827 € | 225 025 € | 196 031 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | -2 618 € | 1 693 € | 10 598 € | 4 529 € | 3 320 € | -4 837 € |
| Voittomarginaali | -1% | 1% | 5% | 2% | 1% | -2% |
| Käyttöomaisuus | 243 010 € | 243 586 € | 257 491 € | 266 465 € | 260 704 € | 254 775 € |
| Pysyvät vastaavat | 1 826 € | 902 € | 0 € | 0 € | 4 356 € | 3 310 € |
| Kokonaisvarat | 244 836 € | 244 488 € | 257 491 € | 266 465 € | 265 060 € | 258 085 € |
| Lyhytaikaiset velat | 21 897 € | 19 843 € | 22 248 € | 26 694 € | 21 968 € | 19 830 € |
| Pitkäaikaiset velat | - | - | - | - | - | - |
| Kokonaisvelat | - | - | - | - | - | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 222 939 € | 224 645 € | 235 243 € | 239 771 € | 243 092 € | 238 255 € |
| Työntekijöiden määrä | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 82 558 € | 15 804 € | 6 447 € | 3 |
| 2025 Q3 | 57 097 € | 12 175 € | 6 250 € | 3 |
| 2025 Q2 | 80 870 € | 13 655 € | 6 143 € | 3 |
| 2025 Q1 | 63 119 € | 13 199 € | 6 266 € | 3 |
| 2024 Q4 | 96 187 € | 16 848 € | 5 995 € | 3 |
| 2024 Q3 | 59 664 € | 12 346 € | 5 806 € | 3 |
| 2024 Q2 | 88 924 € | 13 806 € | 5 571 € | 3 |
| 2024 Q1 | 68 134 € | 13 426 € | 6 154 € | 3 |
| 2023 Q4 | 116 662 € | 16 266 € | 5 995 € | 3 |
| 2023 Q3 | 76 668 € | 13 559 € | 5 733 € | 3 |
| 2023 Q2 | 104 777 € | 14 732 € | 5 806 € | 3 |
| 2023 Q1 | 53 363 € | 10 626 € | 5 972 € | 3 |
| 2022 Q4 | 119 745 € | 15 757 € | 5 715 € | 3 |
| 2022 Q3 | 101 084 € | 13 445 € | 5 070 € | 3 |
| 2022 Q2 | 108 326 € | 11 976 € | 5 262 € | 3 |
| 2022 Q1 | 86 184 € | 11 831 € | 5 054 € | 4 |