Nimi
osaühing WERELEND VARA
Rekisterikoodi
10325849
ALV-numero
EE100335303
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
13.11.1997 (28)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 560.00 €
Toiminta
70201 - 68201 - Oman tai vuokratun kiinteistön vuokraus ja hallinta 68329 - Muu kiinteistönhoito tai siihen liittyvä toiminta 7739 - Muiden koneiden, laitteiden ja muualle luokittelemattomien aineellisten hyödykkeiden vuokraus ja leasing 77121 - Kuorma-autojen vuokraus ja leasing
420 741 €
18 837 €
4%
993 €
(arvio on suuntaa antava)
2 426 331 €
5
Toimitettu
Ei verovelkoja
1%
1%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Evelin Tartlan
| 25% - 640.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Gerttu Prits
| 10% - 256.00 EUR | Hallituksen jäsen | - |
| Johanna Tartlan
| 10% - 256.00 EUR | Hallituksen jäsen | - |
| Gert Tartlan
| 55% - 1 408.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| 2019 30.10.2020 | 2020 30.06.2021 | 2021 01.07.2022 | 2022 28.06.2023 | 2023 30.06.2024 | 2024 28.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 332 893 € | 310 009 € | 347 385 € | 400 505 € | 472 447 € | 420 741 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 110 161 € | 93 628 € | 32 280 € | 23 404 € | 15 099 € | 18 837 € |
| Voittomarginaali | 33% | 30% | 9% | 6% | 3% | 4% |
| Käyttöomaisuus | 243 407 € | 475 608 € | 270 193 € | 308 009 € | 205 185 € | 230 796 € |
| Pysyvät vastaavat | 2 553 593 € | 2 374 009 € | 2 696 746 € | 2 492 719 € | 2 618 422 € | 2 439 908 € |
| Kokonaisvarat | 2 797 000 € | 2 849 617 € | 2 966 939 € | 2 800 728 € | 2 823 607 € | 2 670 704 € |
| Lyhytaikaiset velat | 35 884 € | 27 130 € | 96 641 € | 109 936 € | 228 305 € | 162 780 € |
| Pitkäaikaiset velat | - | - | 100 899 € | 37 549 € | 34 487 € | 81 593 € |
| Kokonaisvelat | - | - | 197 540 € | 147 485 € | 262 792 € | 244 373 € |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 2 761 116 € | 2 822 487 € | 2 769 399 € | 2 653 243 € | 2 560 815 € | 2 426 331 € |
| Työntekijöiden määrä | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 5 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 103 691 € | 33 533 € | 15 861 € | 1 |
| 2025 Q3 | 98 464 € | 30 097 € | 15 454 € | 1 |
| 2025 Q2 | 105 853 € | 26 882 € | 14 278 € | 1 |
| 2025 Q1 | 118 139 € | 56 696 € | 16 113 € | 1 |
| 2024 Q4 | 104 550 € | 20 361 € | 8 114 € | - |
| 2024 Q3 | 103 866 € | 22 206 € | 8 492 € | - |
| 2024 Q2 | 102 591 € | 16 674 € | 8 087 € | - |
| 2024 Q1 | 124 000 € | 33 220 € | 12 774 € | - |
| 2023 Q4 | 103 539 € | 19 674 € | 10 006 € | - |
| 2023 Q3 | 132 920 € | 25 598 € | 11 397 € | - |
| 2023 Q2 | 126 873 € | 14 448 € | 9 997 € | 2 |
| 2023 Q1 | 114 678 € | 28 478 € | 11 328 € | 2 |
| 2022 Q4 | 101 625 € | 19 499 € | 8 308 € | 2 |
| 2022 Q3 | 102 899 € | 34 210 € | 11 363 € | 2 |
| 2022 Q2 | 102 064 € | 21 714 € | 8 308 € | 2 |
| 2022 Q1 | 105 519 € | 29 993 € | 10 289 € | 2 |