Nimi
osaühing Remondimees
Rekisterikoodi
10407760
ALV-numero
EE100324372
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
12.03.1998 (28)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
25 564.00 €
Toiminta
41001 -
3 600 703 €
385 819 €
11%
1 830 €
(arvio on suuntaa antava)
2 085 899 €
16
Toimitettu
Ei verovelkoja
18%
17%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Andrus Olop
| 50% - 12 782.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Janek Task
| 50% - 12 782.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| 2019 10.08.2020 | 2020 01.07.2021 | 2021 08.07.2022 | 2022 10.07.2023 | 2023 23.07.2024 | 2024 01.03.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 2 373 922 € | 2 281 211 € | 3 672 099 € | 5 609 543 € | 4 079 772 € | 3 600 703 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 93 247 € | 264 881 € | 94 633 € | 41 178 € | 399 810 € | 385 819 € |
| Voittomarginaali | 4% | 12% | 3% | 1% | 10% | 11% |
| Käyttöomaisuus | 1 173 207 € | 1 465 994 € | 1 851 461 € | 1 951 671 € | 1 797 523 € | 2 224 396 € |
| Pysyvät vastaavat | 53 258 € | 58 243 € | 51 246 € | 40 998 € | 41 261 € | 35 784 € |
| Kokonaisvarat | 1 226 465 € | 1 524 237 € | 1 902 707 € | 1 992 669 € | 1 838 784 € | 2 260 180 € |
| Lyhytaikaiset velat | 176 885 € | 209 776 € | 493 613 € | 632 397 € | 138 704 € | 174 281 € |
| Pitkäaikaiset velat | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Kokonaisvelat | - | - | - | - | - | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 1 049 580 € | 1 314 461 € | 1 409 094 € | 1 360 272 € | 1 700 080 € | 2 085 899 € |
| Työntekijöiden määrä | 19 | 14 | 17 | 22 | 18 | 16 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 2 118 354 € | 148 555 € | 55 289 € | 20 |
| 2025 Q3 | 1 300 435 € | 51 705 € | 55 043 € | 20 |
| 2025 Q2 | 829 321 € | 52 288 € | 53 825 € | 18 |
| 2025 Q1 | 431 847 € | 78 156 € | 50 029 € | 18 |
| 2024 Q4 | 1 204 708 € | 117 607 € | 46 453 € | 18 |
| 2024 Q3 | 1 019 070 € | 44 094 € | 47 207 € | 18 |
| 2024 Q2 | 1 043 261 € | 41 907 € | 44 892 € | 18 |
| 2024 Q1 | 427 389 € | 44 714 € | 44 297 € | 17 |
| 2023 Q4 | 1 049 609 € | 155 555 € | 44 986 € | 17 |
| 2023 Q3 | 1 552 938 € | 114 878 € | 47 974 € | 17 |
| 2023 Q2 | 1 005 768 € | 99 562 € | 44 502 € | 18 |
| 2023 Q1 | 1 275 567 € | 134 652 € | 45 485 € | 18 |
| 2022 Q4 | 1 652 125 € | 106 581 € | 42 176 € | 19 |
| 2022 Q3 | 1 537 846 € | 171 180 € | 41 330 € | 19 |
| 2022 Q2 | 1 188 786 € | 55 595 € | 41 149 € | 20 |
| 2022 Q1 | 909 078 € | 40 927 € | 41 796 € | 20 |