Osoite
Sähköpostiosoite
Puhelinnumero
https://chemi-pharm.comChemi-Pharm | Industry Leading Disinfection & Antiseptic ProductsChemi-Pharm AS develops, produces and sells disinfection agents, cleansing and skincare products and detergents. Learn more!
Nimi
Osaühing Chemi-Pharm Group
Rekisterikoodi
10449072
ALV-numero
EE100734386
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
08.05.1998 (28)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
5 240.00 €
Toiminta
70201 - 68201 - Oman tai vuokratun kiinteistön vuokraus ja hallinta
101 155 €
-83 307 €
-82%
2 854 €
(arvio on suuntaa antava)
2 628 237 €
2
Toimitettu
Ei verovelkoja
-3%
-3%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Andres Oltjer
| - | - | Suora omistus |
| Gretta Oltjer-Timberg
| - | Hallituksen jäsen | - |
| Ruth Oltjer
| - | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Chemi-Pharm holding OÜ 16694950 | 70% - 3 668.00 EUR | - | - |
| Chemilex OÜ 16673409 | 30% - 1 572.00 EUR | - | - |
| 2019 26.05.2020 | 2020 29.06.2021 | 2021 21.06.2022 | 2022 22.05.2023 | 2023 12.06.2024 | 2024 09.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 42 000 € | 64 500 € | 132 000 € | 176 334 € | 97 295 € | 101 155 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 24 050 € | 22 244 € | 24 478 € | 23 800 € | -90 100 € | -83 307 € |
| Voittomarginaali | 57% | 34% | 19% | 13% | -93% | -82% |
| Käyttöomaisuus | 14 014 € | 50 505 € | 75 347 € | 131 424 € | 95 012 € | 63 185 € |
| Pysyvät vastaavat | 19 833 € | 17 833 € | 15 833 € | 2 694 248 € | 2 636 747 € | 2 579 246 € |
| Kokonaisvarat | 33 847 € | 68 338 € | 91 180 € | 2 825 672 € | 2 731 759 € | 2 642 431 € |
| Lyhytaikaiset velat | 2 726 € | 14 973 € | 13 337 € | 107 325 € | 20 215 € | 14 194 € |
| Pitkäaikaiset velat | - | - | - | 2 616 703 € | 0 € | 0 € |
| Kokonaisvelat | - | - | - | 2 724 028 € | - | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 31 121 € | 53 365 € | 77 843 € | 101 644 € | 2 711 544 € | 2 628 237 € |
| Työntekijöiden määrä | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 22 500 € | 14 254 € | 9 366 € | - |
| 2025 Q3 | 22 500 € | 13 459 € | 9 372 € | - |
| 2025 Q2 | 22 500 € | 13 844 € | 9 380 € | - |
| 2025 Q1 | 22 500 € | 13 814 € | 9 321 € | - |
| 2024 Q4 | 22 500 € | 13 578 € | 9 094 € | - |
| 2024 Q3 | 22 500 € | 13 534 € | 9 070 € | - |
| 2024 Q2 | 22 500 € | 13 022 € | 9 104 € | - |
| 2024 Q1 | 22 500 € | 13 406 € | 9 070 € | - |
| 2023 Q4 | 22 500 € | 13 257 € | 9 141 € | - |
| 2023 Q3 | 22 500 € | 12 610 € | 9 047 € | - |
| 2023 Q2 | 22 500 € | 12 827 € | 9 092 € | - |
| 2023 Q1 | 72 833 € | 23 120 € | 9 009 € | - |
| 2022 Q4 | 33 000 € | 14 913 € | 9 629 € | - |
| 2022 Q3 | 33 378 € | 14 011 € | 9 009 € | - |
| 2022 Q2 | 34 000 € | 15 353 € | 9 009 € | - |
| 2022 Q1 | 33 000 € | 15 141 € | 9 009 € | - |