Osoite
Sähköpostiosoite
Puhelinnumero
Verkkosivusto
https://nodeup.ioNodeupOur engineers have 20+ years of experience managing various cloud infrastructure and application deployment flows.
Nimi
OSAÜHING NORTHSIDE SOLUTIONS
Rekisterikoodi
10647754
ALV-numero
EE100605033
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
22.02.2000 (26)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
40 000.00 €
Toiminta
63101 - 62101 -
316 135 €
48 545 €
15%
844 €
(arvio on suuntaa antava)
378 927 €
1
Toimitettu
Ei verovelkoja
13%
11%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Üllar Esinurm
| 100% - 40 000.00 EEK | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| 2019 08.09.2020 | 2020 30.06.2021 | 2021 30.06.2022 | 2022 29.06.2023 | 2023 03.04.2024 | 2024 29.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 207 062 € | 230 541 € | 225 919 € | 178 975 € | 342 368 € | 316 135 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 96 020 € | 106 343 € | 35 865 € | 828 € | 92 349 € | 48 545 € |
| Voittomarginaali | 46% | 46% | 16% | 0% | 27% | 15% |
| Käyttöomaisuus | 9 387 € | 10 806 € | 39 777 € | 31 078 € | 108 635 € | 56 075 € |
| Pysyvät vastaavat | 332 190 € | 404 560 € | 407 711 € | 405 926 € | 393 087 € | 394 192 € |
| Kokonaisvarat | 341 577 € | 415 366 € | 447 488 € | 437 004 € | 501 722 € | 450 267 € |
| Lyhytaikaiset velat | 11 715 € | 10 826 € | 25 874 € | 41 345 € | 46 366 € | 15 523 € |
| Pitkäaikaiset velat | 35 140 € | 29 990 € | 24 694 € | 19 253 € | 13 532 € | 55 817 € |
| Kokonaisvelat | 46 855 € | 40 816 € | 50 568 € | 60 598 € | 59 898 € | 71 340 € |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 294 722 € | 374 550 € | 396 920 € | 376 406 € | 441 824 € | 378 927 € |
| Työntekijöiden määrä | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 100 276 € | 10 279 € | 2 181 € | 2 |
| 2025 Q3 | 91 539 € | 19 908 € | 1 516 € | 2 |
| 2025 Q2 | 101 178 € | 15 781 € | 1 516 € | 1 |
| 2025 Q1 | 134 757 € | 10 726 € | 1 437 € | 1 |
| 2024 Q4 | 64 940 € | 7 094 € | 1 355 € | 1 |
| 2024 Q3 | 97 132 € | 8 057 € | 1 598 € | 1 |
| 2024 Q2 | 71 834 € | 33 338 € | 2 558 € | 1 |
| 2024 Q1 | 100 128 € | 10 293 € | 2 308 € | 1 |
| 2023 Q4 | 92 411 € | 9 882 € | 1 938 € | 1 |
| 2023 Q3 | 84 598 € | 12 245 € | 1 863 € | 1 |
| 2023 Q2 | 98 676 € | 9 396 € | 1 938 € | 1 |
| 2023 Q1 | 63 168 € | 7 881 € | 2 171 € | 1 |
| 2022 Q4 | 39 559 € | 4 762 € | 1 870 € | 1 |
| 2022 Q3 | 39 826 € | 3 899 € | 1 800 € | 1 |
| 2022 Q2 | 42 500 € | 4 492 € | 4 142 € | 1 |
| 2022 Q1 | 55 273 € | 10 495 € | 9 013 € | 1 |