Nimi
Timberston OÜ
Rekisterikoodi
10710599
ALV-numero
EE100657272
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
15.11.2000 (25)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
15 336.00 €
Toiminta
02201 - Lokikirja 09901 - Muun kaivostoiminnan ja louhinnan tukitoiminta 95311 - 43129 - Muut maa- ja maatyöt 01192 -
13 654 768 €
376 477 €
3%
2 037 €
(arvio on suuntaa antava)
10 989 757 €
80
Toimitettu
Ei verovelkoja
3%
3%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Teet Ermann
| 33% - 5 112.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Andrus Männik
| 33% - 5 112.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Riho Alavee
| 33% - 5 112.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Timberston Ehitus OÜ 11364840 | 75% - 1 917.00 EUR | - | - |
| 2019 29.06.2020 | 2020 29.06.2021 | 2021 01.06.2022 | 2022 29.06.2023 | 2023 27.06.2024 | 2024 22.07.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 5 546 745 € | 6 651 669 € | 8 115 122 € | 15 946 115 € | 15 090 491 € | 13 654 768 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 293 148 € | 397 369 € | 853 114 € | 2 537 918 € | 2 927 258 € | 376 477 € |
| Voittomarginaali | 5% | 6% | 11% | 16% | 19% | 3% |
| Käyttöomaisuus | 717 439 € | 1 226 093 € | 1 700 580 € | 3 399 478 € | 3 717 570 € | 3 851 812 € |
| Pysyvät vastaavat | 4 559 683 € | 6 577 214 € | 8 085 444 € | 8 903 995 € | 10 872 989 € | 11 187 087 € |
| Kokonaisvarat | 5 277 122 € | 7 803 307 € | 9 786 024 € | 12 303 473 € | 14 590 559 € | 15 038 899 € |
| Lyhytaikaiset velat | 1 132 208 € | 1 372 941 € | 2 341 074 € | 2 914 543 € | 2 255 371 € | 2 071 110 € |
| Pitkäaikaiset velat | 1 703 597 € | 1 771 922 € | 1 933 392 € | 1 474 454 € | 1 596 357 € | 1 978 032 € |
| Kokonaisvelat | 2 835 805 € | 3 144 863 € | 4 274 466 € | 4 388 997 € | 3 851 728 € | 4 049 142 € |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 2 441 317 € | 4 658 444 € | 5 511 558 € | 7 914 476 € | 10 738 831 € | 10 989 757 € |
| Työntekijöiden määrä | - | - | - | 71 | 79 | 80 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 4 131 969 € | 631 617 € | 316 497 € | 85 |
| 2025 Q3 | 3 157 174 € | 375 759 € | 311 406 € | 85 |
| 2025 Q2 | 4 011 230 € | 201 008 € | 282 103 € | 87 |
| 2025 Q1 | 3 788 916 € | 393 729 € | 268 168 € | 80 |
| 2024 Q4 | 5 173 585 € | 570 394 € | 264 699 € | 81 |
| 2024 Q3 | 3 089 080 € | 276 999 € | 274 416 € | 81 |
| 2024 Q2 | 3 161 649 € | 266 067 € | 233 501 € | 82 |
| 2024 Q1 | 4 225 925 € | 322 796 € | 235 547 € | 78 |
| 2023 Q4 | 3 764 319 € | 539 917 € | 234 928 € | 78 |
| 2023 Q3 | 2 101 998 € | 316 877 € | 265 399 € | 78 |
| 2023 Q2 | 4 633 234 € | 289 826 € | 227 502 € | 87 |
| 2023 Q1 | 5 248 675 € | 472 944 € | 211 006 € | 78 |
| 2022 Q4 | 4 956 647 € | 468 240 € | 217 481 € | 80 |
| 2022 Q3 | 3 784 977 € | 501 562 € | 221 996 € | 80 |
| 2022 Q2 | 3 627 482 € | 336 925 € | 170 331 € | 87 |
| 2022 Q1 | 2 809 870 € | 256 843 € | 172 344 € | 75 |