Nimi
Osaühing Metavara
Rekisterikoodi
10742429
ALV-numero
EE100685422
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
09.04.2001 (25)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
31 952.00 €
Toiminta
68201 - Oman tai vuokratun kiinteistön vuokraus ja hallinta
265 630 €
-52 015 €
-20%
516 €
(arvio on suuntaa antava)
2 379 079 €
1
Toimitettu
Ei verovelkoja
-2%
-1%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Jüri Lebedev
| - | - | Suora omistus |
| Heigo Vuuk
| - | Hallituksen jäsen | - |
| Ervin Luur
| - | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| LLG Invest OÜ 10657681 | 100% - 31 952.00 EUR | - | - |
| 2019 25.06.2020 | 2020 30.06.2021 | 2021 29.06.2022 | 2022 30.06.2023 | 2023 27.06.2024 | 2024 20.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 229 654 € | 237 292 € | 407 739 € | 288 939 € | 291 090 € | 265 630 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 158 012 € | 132 974 € | 162 817 € | 159 762 € | 42 144 € | -52 015 € |
| Voittomarginaali | 69% | 56% | 40% | 55% | 14% | -20% |
| Käyttöomaisuus | 285 240 € | 292 750 € | 362 168 € | 327 788 € | 516 236 € | 497 472 € |
| Pysyvät vastaavat | 2 407 605 € | 2 407 605 € | 2 410 405 € | 2 521 500 € | 2 327 546 € | 3 890 449 € |
| Kokonaisvarat | 2 692 845 € | 2 700 355 € | 2 772 573 € | 2 849 288 € | 2 843 782 € | 4 387 921 € |
| Lyhytaikaiset velat | 215 382 € | 118 633 € | 103 983 € | 130 804 € | 63 178 € | 353 362 € |
| Pitkäaikaiset velat | 544 065 € | 515 350 € | 439 401 € | 329 533 € | 349 510 € | 1 655 480 € |
| Kokonaisvelat | 759 447 € | 633 983 € | 543 384 € | 460 337 € | 412 688 € | 2 008 842 € |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 1 933 398 € | 2 066 372 € | 2 229 189 € | 2 388 951 € | 2 431 094 € | 2 379 079 € |
| Työntekijöiden määrä | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 130 932 € | 0 € | 1 789 € | 1 |
| 2025 Q3 | 112 094 € | 6 710 € | 1 787 € | 1 |
| 2025 Q2 | 125 320 € | 14 017 € | 1 789 € | 1 |
| 2025 Q1 | 119 137 € | 0 € | 1 728 € | 1 |
| 2024 Q4 | 66 377 € | 0 € | 1 522 € | 1 |
| 2024 Q3 | 70 314 € | 0 € | 1 530 € | 1 |
| 2024 Q2 | 64 538 € | 0 € | 1 536 € | 1 |
| 2024 Q1 | 80 946 € | 7 131 € | 1 523 € | 1 |
| 2023 Q4 | 72 311 € | 8 459 € | 1 524 € | 1 |
| 2023 Q3 | 62 777 € | 10 672 € | 1 533 € | 1 |
| 2023 Q2 | 73 455 € | 11 607 € | 1 532 € | 1 |
| 2023 Q1 | 83 769 € | 9 135 € | 1 462 € | 1 |
| 2022 Q4 | 71 076 € | 12 023 € | 1 359 € | 1 |
| 2022 Q3 | 68 833 € | 11 232 € | 1 370 € | 1 |
| 2022 Q2 | 72 385 € | 8 292 € | 1 367 € | 1 |
| 2022 Q1 | 78 242 € | 10 767 € | 1 026 € | 1 |