Nimi
Osaühing Novatek Holding
Rekisterikoodi
10754088
ALV-numero
EE100695991
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
23.04.2001 (25)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
556 030.00 €
Toiminta
11051 - oluen valmistus
328 751 €
-1 817 €
-1%
2 238 €
(arvio on suuntaa antava)
-70 202 €
3
Toimitettu
Ei verovelkoja
3%
-0%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Signe Unt
| 100% - 556 030.00 EUR | Hallituksen jäsen | Ylemmän johtoelimen jäsen, esim. hallituksen jäsen tai valvontakomitean jäsen |
| 2019 19.08.2021 | 2020 19.08.2021 | 2021 29.06.2022 | 2022 18.07.2023 | 2023 27.06.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 450 287 € | 191 431 € | 108 736 € | 279 420 € | 330 619 € | 328 751 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | -283 895 € | -101 451 € | -205 885 € | 23 508 € | 15 378 € | -1 817 € |
| Voittomarginaali | -63% | -53% | -189% | 8% | 5% | -1% |
| Käyttöomaisuus | 1 245 411 € | 1 182 917 € | 916 589 € | 945 638 € | 962 619 € | 1 018 140 € |
| Pysyvät vastaavat | 559 461 € | 535 787 € | 753 001 € | 729 303 € | 715 869 € | 700 719 € |
| Kokonaisvarat | 1 804 872 € | 1 718 704 € | 1 669 590 € | 1 674 941 € | 1 678 488 € | 1 718 859 € |
| Lyhytaikaiset velat | 659 527 € | 674 810 € | 831 581 € | 813 424 € | 801 593 € | 843 781 € |
| Pitkäaikaiset velat | 945 280 € | 945 280 € | 945 280 € | 945 280 € | 945 280 € | 945 280 € |
| Kokonaisvelat | 1 604 807 € | 1 620 090 € | 1 776 861 € | 1 758 704 € | 1 746 873 € | 1 789 061 € |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 200 065 € | 98 614 € | -107 271 € | -83 763 € | -68 385 € | -70 202 € |
| Työntekijöiden määrä | 7 | 4 | 1 | 2 | 3 | 3 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 77 491 € | 35 105 € | 10 843 € | 4 |
| 2025 Q3 | 103 045 € | 38 795 € | 9 326 € | 4 |
| 2025 Q2 | 68 887 € | 30 723 € | 9 029 € | 3 |
| 2025 Q1 | 102 218 € | 38 406 € | 11 007 € | 2 |
| 2024 Q4 | 88 699 € | 29 913 € | 11 106 € | 2 |
| 2024 Q3 | 100 100 € | 37 313 € | 11 516 € | 2 |
| 2024 Q2 | 69 278 € | 27 582 € | 7 615 € | 3 |
| 2024 Q1 | 82 051 € | 33 429 € | 11 297 € | 3 |
| 2023 Q4 | 68 217 € | 29 337 € | 11 299 € | 3 |
| 2023 Q3 | 95 469 € | 42 621 € | 11 552 € | 3 |
| 2023 Q2 | 75 337 € | 35 697 € | 9 365 € | 3 |
| 2023 Q1 | 96 628 € | 42 384 € | 7 770 € | 3 |
| 2022 Q4 | 76 026 € | 48 321 € | 12 210 € | 2 |
| 2022 Q3 | 95 510 € | 81 941 € | 12 730 € | 2 |
| 2022 Q2 | 67 974 € | 58 558 € | 5 105 € | 4 |
| 2022 Q1 | 41 875 € | 57 906 € | 4 898 € | 1 |