Nimi
osaühing OG Investeeringud
Rekisterikoodi
10779289
ALV-numero
EE100872293
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
12.06.2001 (24)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 557.00 €
Toiminta
69202 - Kirjanpito, veroneuvonta
26 995 €
-7 842 €
-29%
151 €
(arvio on suuntaa antava)
184 175 €
1
Toimitettu
Ei verovelkoja
-4%
-3%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Ülle Jalakas
| 100% - 2 557.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| NoMilk OÜ 14624810 | 100% - 3 000.00 EUR | - | - |
| Graphen OÜ 14554185 | 33% - 3 000.00 EUR | - | - |
| Hobring Invest OÜ 12655427 | 100% - 2 500.00 EUR | - | - |
| 2019 26.11.2020 | 2020 30.09.2021 | 2021 25.01.2024 | 2022 06.02.2024 | 2023 30.06.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 53 687 € | 33 624 € | 19 723 € | 19 723 € | 25 066 € | 26 995 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 21 324 € | 20 136 € | 2 152 € | 2 745 € | -4 323 € | -7 842 € |
| Voittomarginaali | 40% | 60% | 11% | 14% | -17% | -29% |
| Käyttöomaisuus | 51 069 € | 83 402 € | 130 852 € | 134 906 € | 116 325 € | 126 676 € |
| Pysyvät vastaavat | 68 378 € | 50 548 € | 607 € | 290 € | 102 975 € | 103 550 € |
| Kokonaisvarat | 119 447 € | 133 950 € | 131 459 € | 135 196 € | 219 300 € | 230 226 € |
| Lyhytaikaiset velat | 2 753 € | 4 746 € | 5 067 € | 9 765 € | 4 427 € | 23 189 € |
| Pitkäaikaiset velat | 7 626 € | 0 € | - | - | 22 862 € | 22 862 € |
| Kokonaisvelat | 10 379 € | - | - | - | 27 289 € | 46 051 € |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 109 068 € | 129 204 € | 126 392 € | 125 431 € | 192 011 € | 184 175 € |
| Työntekijöiden määrä | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 2 741 € | 1 628 € | 1 331 € | 1 |
| 2025 Q3 | 3 113 € | 1 476 € | 1 318 € | 1 |
| 2025 Q2 | 2 741 € | 1 434 € | 1 318 € | 1 |
| 2025 Q1 | 3 979 € | 1 540 € | 1 180 € | 1 |
| 2024 Q4 | 6 456 € | 1 398 € | 967 € | 1 |
| 2024 Q3 | 7 173 € | 1 064 € | 843 € | 1 |
| 2024 Q2 | 6 500 € | 1 037 € | 666 € | 1 |
| 2024 Q1 | 6 468 € | 531 € | 187 € | - |
| 2023 Q4 | 5 284 € | 593 € | 187 € | - |
| 2023 Q3 | 5 631 € | 411 € | 187 € | - |
| 2023 Q2 | 4 650 € | 402 € | 187 € | - |
| 2023 Q1 | 4 700 € | 0 € | 125 € | - |
| 2022 Q4 | 5 000 € | 86 € | 0 € | - |
| 2022 Q3 | 4 986 € | 77 € | 0 € | - |
| 2022 Q2 | 5 212 € | 285 € | 197 € | - |
| 2022 Q1 | 4 675 € | 681 € | 591 € | 1 |