Nimi
MTF Logistics OÜ
Rekisterikoodi
10785159
ALV-numero
EE100701908
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
10.07.2001 (24)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 500.00 €
Toiminta
5226 -
191 780 €
59 177 €
31%
1 737 €
(arvio on suuntaa antava)
149 617 €
3
Toimitettu
Ei verovelkoja
40%
28%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Valentina Arhipova
| - | - | Suora omistus |
| Tatjana Kutšina
| 3% - 75.00 EUR | - | - |
| Igor Korobko
| 3% - 75.00 EUR | - | - |
| Vladimir Vinogradov
| 1% - 25.00 EUR | - | - |
| Toomas Kreek
| 93% - 2 325.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| 2019 09.07.2020 | 2020 11.08.2021 | 2021 19.08.2022 | 2022 29.06.2023 | 2023 08.06.2024 | 2024 26.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 5 523 034 € | 3 106 126 € | 3 811 923 € | 4 604 897 € | 806 791 € | 191 780 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | -14 277 € | 37 872 € | -34 553 € | 122 336 € | -43 897 € | 59 177 € |
| Voittomarginaali | -0% | 1% | -1% | 3% | -5% | 31% |
| Käyttöomaisuus | 269 658 € | 222 331 € | 204 486 € | 614 343 € | 70 751 € | 132 476 € |
| Pysyvät vastaavat | 264 994 € | 195 282 € | 151 876 € | 141 885 € | 98 889 € | 82 263 € |
| Kokonaisvarat | 534 652 € | 417 613 € | 356 362 € | 756 228 € | 169 640 € | 214 739 € |
| Lyhytaikaiset velat | 367 941 € | 275 469 € | 289 701 € | 562 895 € | 41 062 € | 65 122 € |
| Pitkäaikaiset velat | 132 657 € | 95 589 € | 54 660 € | 58 996 € | 38 138 € | 0 € |
| Kokonaisvelat | 500 598 € | 371 058 € | 344 361 € | 621 891 € | 79 200 € | - |
| Osakepääoma | 25 565 € | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 34 054 € | 46 555 € | 12 001 € | 134 337 € | 90 440 € | 149 617 € |
| Työntekijöiden määrä | 12 | 12 | 9 | 6 | 3 | 3 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 8 806 € | 2 693 € | 2 752 € | 2 |
| 2025 Q3 | 9 238 € | 2 210 € | 2 223 € | 2 |
| 2025 Q2 | 6 299 € | 4 607 € | 4 717 € | 2 |
| 2025 Q1 | 30 923 € | 9 509 € | 9 693 € | 3 |
| 2024 Q4 | 46 508 € | 8 994 € | 9 223 € | 3 |
| 2024 Q3 | 27 969 € | 9 077 € | 9 275 € | 3 |
| 2024 Q2 | 93 483 € | 25 204 € | 9 239 € | 3 |
| 2024 Q1 | 34 998 € | 10 826 € | 9 419 € | 3 |
| 2023 Q4 | 78 722 € | 10 307 € | 9 223 € | 3 |
| 2023 Q3 | 125 361 € | 15 011 € | 10 898 € | 3 |
| 2023 Q2 | 197 967 € | 16 056 € | 13 083 € | 3 |
| 2023 Q1 | 1 018 951 € | 16 492 € | 13 241 € | 3 |
| 2022 Q4 | 1 541 773 € | 31 751 € | 30 140 € | 4 |
| 2022 Q3 | 1 023 021 € | 38 543 € | 39 091 € | 4 |
| 2022 Q2 | 610 696 € | 33 944 € | 35 556 € | 5 |
| 2022 Q1 | 1 335 750 € | 37 017 € | 38 837 € | 5 |