Nimi
Osaühing Kaur Investeeringud
Rekisterikoodi
10825813
ALV-numero
EE100762109
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
04.01.2002 (24)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
5 112.00 €
Toiminta
64211 -
93 355 €
42 803 €
46%
926 €
(arvio on suuntaa antava)
5 218 014 €
2
Toimitettu
Ei verovelkoja
1%
1%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Kaja Kivisalu
| 50% - 2 556.00 EUR | - | - |
| Urmas Kivisalu
| 50% - 2 556.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| osaühing Vara ja Hooldus 10057567 | 33% - 894.00 EUR | - | - |
| OÜ MAAKRI 10905854 | 33% - 6 391.00 EUR | - | - |
| OSAÜHING RUSTIKAL 10955131 | 50% - 1 342.00 EUR | - | - |
| OÜ Kaljaautomaat 16432279 | 33% - 1 000.00 EUR | - | - |
| 2019 06.10.2020 | 2020 29.06.2021 | 2021 02.06.2022 | 2022 19.05.2023 | 2023 23.05.2024 | 2024 02.07.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 14 869 € | 1 564 € | 1 021 € | 1 508 € | 2 263 € | 93 355 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 123 771 € | 160 483 € | 3 373 731 € | -549 941 € | 450 800 € | 42 803 € |
| Voittomarginaali | 832% | 10261% | 330434% | -36468% | 19920% | 46% |
| Käyttöomaisuus | 39 001 € | 40 785 € | 26 166 € | 177 888 € | 431 412 € | 321 968 € |
| Pysyvät vastaavat | 2 110 237 € | 2 220 423 € | 5 518 682 € | 4 638 057 € | 4 689 911 € | 4 955 945 € |
| Kokonaisvarat | 2 149 238 € | 2 261 208 € | 5 544 848 € | 4 815 945 € | 5 121 323 € | 5 277 913 € |
| Lyhytaikaiset velat | 172 196 € | 123 683 € | 125 473 € | 6 511 € | 1 089 € | 59 899 € |
| Pitkäaikaiset velat | - | - | - | - | - | - |
| Kokonaisvelat | - | - | - | - | - | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 1 977 042 € | 2 137 525 € | 5 419 375 € | 4 809 434 € | 5 120 234 € | 5 218 014 € |
| Työntekijöiden määrä | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 289 € | 3 209 € | 3 681 € | 3 |
| 2025 Q3 | 285 € | 3 190 € | 3 662 € | 3 |
| 2025 Q2 | 73 846 € | 0 € | 597 € | 3 |
| 2025 Q1 | 1 043 € | 0 € | 2 405 € | 2 |
| 2024 Q4 | 104 € | 0 € | 2 310 € | 2 |
| 2024 Q3 | 155 € | 0 € | 2 310 € | 2 |
| 2024 Q2 | 40 € | 7 070 € | 2 310 € | 2 |
| 2024 Q1 | 139 671 € | 32 682 € | 6 499 € | 2 |
| 2023 Q4 | 368 € | 9 597 € | 2 276 € | 2 |
| 2023 Q3 | 4 126 € | 1 176 € | 1 308 € | 2 |
| 2023 Q2 | 42 418 € | 16 176 € | 1 308 € | 1 |
| 2023 Q1 | 854 € | 8 372 € | 2 739 € | 1 |
| 2022 Q4 | 6 296 € | 6 374 € | 1 400 € | 1 |
| 2022 Q3 | 3 100 € | 5 178 € | 1 581 € | 1 |
| 2022 Q2 | 6 701 € | 7 723 € | 1 625 € | 2 |
| 2022 Q1 | 6 022 € | 1 132 € | 1 196 € | 1 |