Nimi
OÜ TOOMEMAA
Rekisterikoodi
10851696
ALV-numero
EE100752177
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
11.04.2002 (24)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
274 181.00 €
Toiminta
56111 - 47121 - 52211 - Pysäköintipaikkojen toiminta 55201 - Hostellit
1 631 466 €
24 672 €
2%
1 840 €
(arvio on suuntaa antava)
1 690 104 €
23
Toimitettu
Ei verovelkoja
1%
1%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Imbi Soomets
| - | - | Välillinen omistus |
| Sandra Tituk
| - | - | Välillinen omistus |
| Albin Tituk
| - | Hallituksen jäsen | - |
| Mati Luik
| - | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Järva Jaamad OÜ 11082248 | 25% - 68 545.00 EUR | - | - |
| Osaühing Tõusuorg 10849937 | 25% - 68 545.00 EUR | - | - |
| Osaühing Järvejaam 10334386 | 50% - 137 091.00 EUR | - | - |
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| TM Asum OÜ 16009010 | 100% - 2 500.00 EUR | - | - |
| 2019 03.06.2020 | 2020 30.06.2021 | 2021 28.06.2022 | 2022 20.06.2023 | 2023 13.03.2024 | 2024 13.05.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 1 867 808 € | 885 945 € | 695 847 € | 1 176 804 € | 1 495 323 € | 1 631 466 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | -45 981 € | -217 104 € | -45 896 € | -1 809 824 € | 41 178 € | 24 672 € |
| Voittomarginaali | -2% | -25% | -7% | -154% | 3% | 2% |
| Käyttöomaisuus | 1 420 629 € | 227 897 € | 891 661 € | 172 470 € | 170 091 € | 143 941 € |
| Pysyvät vastaavat | 2 704 432 € | 3 610 083 € | 2 913 349 € | 1 714 439 € | 1 761 443 € | 1 837 640 € |
| Kokonaisvarat | 4 125 061 € | 3 837 980 € | 3 805 010 € | 1 886 909 € | 1 931 534 € | 1 981 581 € |
| Lyhytaikaiset velat | 177 983 € | 89 135 € | 100 817 € | 135 995 € | 139 442 € | 164 817 € |
| Pitkäaikaiset velat | 250 000 € | 268 871 € | 270 115 € | 126 660 € | 126 660 € | 126 660 € |
| Kokonaisvelat | 427 983 € | 358 006 € | 370 932 € | 262 655 € | 266 102 € | 291 477 € |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 3 697 078 € | 3 479 974 € | 3 434 078 € | 1 624 254 € | 1 665 432 € | 1 690 104 € |
| Työntekijöiden määrä | 49 | 33 | 21 | 23 | 23 | 23 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 401 991 € | 126 663 € | 82 969 € | 29 |
| 2025 Q3 | 652 031 € | 162 221 € | 83 535 € | 29 |
| 2025 Q2 | 409 696 € | 99 260 € | 57 646 € | 35 |
| 2025 Q1 | 288 209 € | 86 452 € | 59 946 € | 27 |
| 2024 Q4 | 386 746 € | 107 724 € | 69 394 € | 30 |
| 2024 Q3 | 590 252 € | 135 950 € | 72 767 € | 30 |
| 2024 Q2 | 397 335 € | 89 385 € | 53 687 € | 31 |
| 2024 Q1 | 287 662 € | 72 473 € | 51 795 € | 30 |
| 2023 Q4 | 359 816 € | 87 779 € | 55 766 € | 31 |
| 2023 Q3 | 525 342 € | 112 631 € | 61 922 € | 31 |
| 2023 Q2 | 362 223 € | 72 766 € | 42 173 € | 32 |
| 2023 Q1 | 262 395 € | 60 244 € | 46 059 € | 25 |
| 2022 Q4 | 298 368 € | 75 792 € | 49 837 € | 27 |
| 2022 Q3 | 426 712 € | 88 312 € | 51 320 € | 27 |
| 2022 Q2 | 265 978 € | 54 010 € | 35 236 € | 29 |
| 2022 Q1 | 173 004 € | 41 448 € | 31 363 € | 25 |