Nimi
Osaühing Konred
Rekisterikoodi
10874585
ALV-numero
EE101118477
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
25.06.2002 (23)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 556.00 €
Toiminta
5226 -
682 076 €
83 753 €
12%
1 671 €
(arvio on suuntaa antava)
151 830 €
4
Toimitettu
Ei verovelkoja
55%
47%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Roman Demeštšenko
| - | Hallituksen jäsen | - |
| Toomas Kreek
| - | Hallituksen jäsen | - |
| Jekaterina Tetler
| 50% - 1 278.00 EUR | - | Suora omistus |
| Maris Kreek
| 50% - 1 278.00 EUR | - | Suora omistus |
| 2019 08.05.2020 | 2020 19.08.2021 | 2021 19.08.2022 | 2022 29.06.2023 | 2023 25.06.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 3 670 174 € | 3 632 390 € | 3 999 583 € | 2 617 216 € | 1 565 136 € | 682 076 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 393 540 € | 311 094 € | 413 518 € | 268 329 € | 342 764 € | 83 753 € |
| Voittomarginaali | 11% | 9% | 10% | 10% | 22% | 12% |
| Käyttöomaisuus | 649 071 € | 627 678 € | 555 827 € | 585 789 € | 485 522 € | 147 749 € |
| Pysyvät vastaavat | 185 286 € | 116 067 € | 129 988 € | 96 930 € | 47 231 € | 28 596 € |
| Kokonaisvarat | 834 357 € | 743 745 € | 685 815 € | 682 719 € | 532 753 € | 176 345 € |
| Lyhytaikaiset velat | 298 433 € | 295 418 € | 234 644 € | 331 568 € | 142 096 € | 24 515 € |
| Pitkäaikaiset velat | 78 541 € | 54 957 € | 30 643 € | 6 380 € | 0 € | 0 € |
| Kokonaisvelat | 376 974 € | 350 375 € | 265 287 € | 337 948 € | - | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 457 383 € | 393 370 € | 420 528 € | 344 771 € | 390 657 € | 151 830 € |
| Työntekijöiden määrä | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 0 € | 1 € | 0 € | - |
| 2025 Q3 | 34 057 € | 21 952 € | 20 054 € | - |
| 2025 Q2 | 77 752 € | 27 722 € | 11 258 € | 4 |
| 2025 Q1 | 69 230 € | 10 424 € | 11 039 € | 4 |
| 2024 Q4 | 76 342 € | 17 323 € | 12 784 € | 4 |
| 2024 Q3 | 69 793 € | 40 419 € | 19 779 € | 4 |
| 2024 Q2 | 296 203 € | 0 € | 15 073 € | 4 |
| 2024 Q1 | 392 938 € | 7 372 € | 20 505 € | 4 |
| 2023 Q4 | 492 077 € | 27 586 € | 15 870 € | 4 |
| 2023 Q3 | 503 849 € | 62 143 € | 27 789 € | 4 |
| 2023 Q2 | 314 638 € | 0 € | 10 885 € | 4 |
| 2023 Q1 | 444 152 € | 12 569 € | 13 044 € | 4 |
| 2022 Q4 | 547 126 € | 0 € | 19 110 € | 4 |
| 2022 Q3 | 693 972 € | 6 075 € | 6 509 € | 4 |
| 2022 Q2 | 677 128 € | 56 930 € | 21 572 € | 4 |
| 2022 Q1 | 791 583 € | 8 435 € | 8 685 € | 4 |