Osoite
Sähköpostiosoite
Puhelinnumero
https://stanfordmusic.comMUUSIKARIISTAD| STANFORD MUSIC -Suurim pillipood Eestis: kitarrid, klaverid, trummid, helitehnika. Muusikariistade kauplused Tallinnas ja Tartus. E-poes üle 10 000 toote.
Nimi
MH Consultations Osaühing
Rekisterikoodi
10988700
ALV-numero
EE100888384
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
14.11.2003 (22)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 556.00 €
Toiminta
70201 -
11 976 €
180 963 €
1511%
-
2 249 300 €
0
Toimitettu
Ei verovelkoja
8%
8%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Märt Rinaldo Kinrau
| 100% - 2 556.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Stanford Music Osaühing 10988892 | 75% - 4 738.00 EUR | - | - |
| 2019 07.05.2020 | 2020 26.04.2021 | 2021 17.05.2022 | 2022 11.04.2023 | 2023 18.04.2024 | 2024 28.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 23 856 € | 15 936 € | 11 976 € | 11 976 € | 11 976 € | 11 976 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 350 058 € | 254 421 € | 385 282 € | 239 291 € | 269 638 € | 180 963 € |
| Voittomarginaali | 1467% | 1597% | 3217% | 1998% | 2251% | 1511% |
| Käyttöomaisuus | 286 394 € | 323 522 € | 618 683 € | 586 923 € | 803 689 € | 809 774 € |
| Pysyvät vastaavat | 1 458 394 € | 1 456 768 € | 1 546 871 € | 1 586 487 € | 1 501 650 € | 1 444 221 € |
| Kokonaisvarat | 1 744 788 € | 1 780 290 € | 2 165 554 € | 2 173 410 € | 2 305 339 € | 2 253 995 € |
| Lyhytaikaiset velat | 82 015 € | 3 011 € | 2 993 € | 17 130 € | 2 812 € | 4 695 € |
| Pitkäaikaiset velat | - | - | - | - | - | - |
| Kokonaisvelat | - | - | - | - | - | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 1 662 773 € | 1 777 279 € | 2 162 561 € | 2 156 280 € | 2 302 527 € | 2 249 300 € |
| Työntekijöiden määrä | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 6 020 € | 224 € | 0 € | - |
| 2025 Q3 | 6 758 € | 4 516 € | 4 516 € | - |
| 2025 Q2 | 2 994 € | 2 055 € | 1 882 € | - |
| 2025 Q1 | 2 994 € | 3 861 € | 3 307 € | - |
| 2024 Q4 | 2 994 € | 835 € | 700 € | - |
| 2024 Q3 | 2 994 € | 1 750 € | 1 750 € | - |
| 2024 Q2 | 3 362 € | 7 135 € | 7 000 € | - |
| 2024 Q1 | 2 994 € | 2 684 € | 2 608 € | - |
| 2023 Q4 | 177 994 € | 33 244 € | 241 € | - |
| 2023 Q3 | 2 994 € | 200 € | 0 € | - |
| 2023 Q2 | 3 053 € | 423 € | 0 € | - |
| 2023 Q1 | 2 994 € | 741 € | 0 € | - |
| 2022 Q4 | 2 994 € | 609 € | 0 € | - |
| 2022 Q3 | 2 994 € | 410 € | 0 € | - |
| 2022 Q2 | 3 048 € | 4 543 € | 4 072 € | - |
| 2022 Q1 | 2 994 € | 662 € | 0 € | - |