Nimi
Osaühing Carneia
Rekisterikoodi
11013514
ALV-numero
EE100993321
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
02.02.2004 (22)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 560.00 €
Toiminta
46831 -
115 732 €
92 268 €
80%
-
2 777 017 €
0
Toimitettu
Ei verovelkoja
3%
3%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Ain Laiverik
| 25% - 640.00 EUR | - | Suora omistus |
| Leonhard Karpats
| 25% - 640.00 EUR | - | Suora omistus |
| Heiki Laiverik
| 25% - 640.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Andres Piiber
| 25% - 640.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| OÜ Tammetalu Keskus 14743696 | 60% - 1 500.00 EUR | - | - |
| 2019 01.07.2020 | 2020 30.06.2021 | 2021 30.06.2022 | 2022 30.06.2023 | 2023 28.06.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 152 596 € | 161 405 € | 188 944 € | 180 920 € | 89 287 € | 115 732 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 743 075 € | 132 402 € | 142 051 € | 112 623 € | 95 285 € | 92 268 € |
| Voittomarginaali | 487% | 82% | 75% | 62% | 107% | 80% |
| Käyttöomaisuus | 476 469 € | 346 688 € | 525 218 € | 467 605 € | 475 827 € | 475 354 € |
| Pysyvät vastaavat | 2 156 821 € | 2 377 165 € | 2 342 965 € | 2 407 882 € | 2 392 881 € | 2 310 194 € |
| Kokonaisvarat | 2 633 290 € | 2 723 853 € | 2 868 183 € | 2 875 487 € | 2 868 708 € | 2 785 548 € |
| Lyhytaikaiset velat | 1 630 € | 2 803 € | 5 082 € | 1 763 € | 1 699 € | 8 531 € |
| Pitkäaikaiset velat | - | - | - | - | - | - |
| Kokonaisvelat | - | - | - | - | - | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 2 631 660 € | 2 721 050 € | 2 863 101 € | 2 873 724 € | 2 867 009 € | 2 777 017 € |
| Työntekijöiden määrä | - | - | - | - | - | 0 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 0 € | 0 € | 0 € | - |
| 2025 Q3 | 0 € | 28 205 € | 0 € | - |
| 2025 Q2 | 0 € | 926 € | 0 € | - |
| 2025 Q1 | 35 662 € | 0 € | 0 € | - |
| 2024 Q4 | 69 439 € | 15 259 € | 0 € | - |
| 2024 Q3 | 23 146 € | 39 537 € | 4 760 € | - |
| 2024 Q2 | 11 573 € | 151 € | 0 € | - |
| 2024 Q1 | 11 573 € | 0 € | 0 € | - |
| 2023 Q4 | 23 146 € | 4 615 € | 0 € | - |
| 2023 Q3 | 0 € | - | - | - |
| 2023 Q2 | 34 720 € | 9 516 € | 373 € | - |
| 2023 Q1 | 31 421 € | 0 € | 3 011 € | - |
| 2022 Q4 | 62 024 € | 12 391 € | 0 € | - |
| 2022 Q3 | 39 632 € | 0 € | 0 € | - |
| 2022 Q2 | 39 632 € | 22 935 € | 2 002 € | - |
| 2022 Q1 | 59 448 € | 0 € | 0 € | - |