Nimi
Ingeri Haldus OÜ
Rekisterikoodi
11046597
ALV-numero
EE100946682
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
09.09.2004 (21)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 556.00 €
Toiminta
55201 - Hostellit 96231 - 96101 - 68201 - Oman tai vuokratun kiinteistön vuokraus ja hallinta
75 325 €
7 808 €
10%
814 €
(arvio on suuntaa antava)
71 773 €
3
Toimitettu
Ei verovelkoja
11%
9%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Kait Lukka
| - | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| osaühing Toompuu 10214268 | 100% - 2 556.00 EUR | - | - |
| 2019 28.10.2020 | 2020 29.06.2021 | 2021 17.06.2022 | 2022 02.05.2023 | 2023 17.06.2024 | 2024 29.05.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 53 936 € | 47 774 € | 54 701 € | 68 271 € | 72 278 € | 75 325 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 4 734 € | 3 785 € | 46 € | 9 864 € | 3 188 € | 7 808 € |
| Voittomarginaali | 9% | 8% | 0% | 14% | 4% | 10% |
| Käyttöomaisuus | 8 650 € | 9 168 € | 7 355 € | 11 433 € | 7 331 € | 12 161 € |
| Pysyvät vastaavat | 74 836 € | 75 284 € | 74 239 € | 73 898 € | 75 218 € | 75 880 € |
| Kokonaisvarat | 83 486 € | 84 452 € | 81 594 € | 85 331 € | 82 549 € | 88 041 € |
| Lyhytaikaiset velat | 31 668 € | 9 256 € | 10 293 € | 10 086 € | 9 604 € | 16 268 € |
| Pitkäaikaiset velat | 0 € | 19 593 € | 16 082 € | 12 601 € | 8 980 € | 0 € |
| Kokonaisvelat | - | 28 849 € | 26 375 € | 22 687 € | 18 584 € | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 51 818 € | 55 603 € | 55 219 € | 62 644 € | 63 965 € | 71 773 € |
| Työntekijöiden määrä | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 17 391 € | 3 727 € | 2 862 € | 3 |
| 2025 Q3 | 26 070 € | 5 789 € | 3 628 € | 3 |
| 2025 Q2 | 18 584 € | 5 161 € | 3 703 € | 3 |
| 2025 Q1 | 14 637 € | 3 741 € | 3 446 € | 3 |
| 2024 Q4 | 16 414 € | 3 356 € | 2 963 € | 3 |
| 2024 Q3 | 25 770 € | 5 030 € | 3 401 € | 3 |
| 2024 Q2 | 19 698 € | 4 475 € | 3 014 € | 3 |
| 2024 Q1 | 16 587 € | 2 858 € | 2 693 € | 3 |
| 2023 Q4 | 16 192 € | 2 849 € | 2 504 € | 3 |
| 2023 Q3 | 27 975 € | 4 481 € | 3 225 € | 3 |
| 2023 Q2 | 18 376 € | 3 898 € | 2 948 € | 4 |
| 2023 Q1 | 13 009 € | 3 030 € | 2 768 € | 3 |
| 2022 Q4 | 17 956 € | 3 810 € | 2 961 € | 3 |
| 2022 Q3 | 23 315 € | 4 210 € | 2 939 € | 3 |
| 2022 Q2 | 16 874 € | 3 079 € | 2 253 € | 3 |
| 2022 Q1 | 11 802 € | 2 693 € | 2 259 € | 3 |