Nimi
osaühing INSULA
Rekisterikoodi
11133193
ALV-numero
EE100990476
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
15.07.2005 (20)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 570.00 €
Toiminta
47111 - Vähittäismyynti erikoistumattomissa myymälöissä, joissa pääosin elintarvikkeet, juomat tai tupakka 68201 - Oman tai vuokratun kiinteistön vuokraus ja hallinta 56111 -
166 075 €
11 300 €
7%
482 €
(arvio on suuntaa antava)
797 479 €
4
Toimitettu
Ei verovelkoja
1%
1%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Ly Lilles
| 100% - 2 570.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Rando Leas
| 100% - 2 570.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Reene Leas
| 100% - 2 570.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| 2019 14.09.2020 | 2020 14.07.2021 | 2021 30.06.2022 | 2022 02.07.2023 | 2023 22.07.2024 | 2024 01.07.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 223 897 € | 211 392 € | 207 214 € | 210 535 € | 193 271 € | 166 075 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | -3 061 € | -2 505 € | 648 334 € | 12 986 € | -28 971 € | 11 300 € |
| Voittomarginaali | -1% | -1% | 313% | 6% | -15% | 7% |
| Käyttöomaisuus | 72 107 € | 81 287 € | 37 676 € | 32 740 € | 45 224 € | 50 239 € |
| Pysyvät vastaavat | 100 094 € | 93 511 € | 798 292 € | 842 405 € | 812 369 € | 792 584 € |
| Kokonaisvarat | 172 201 € | 174 798 € | 835 968 € | 875 145 € | 857 593 € | 842 823 € |
| Lyhytaikaiset velat | 12 395 € | 17 497 € | 30 998 € | 57 188 € | 68 607 € | 45 344 € |
| Pitkäaikaiset velat | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Kokonaisvelat | - | - | - | - | - | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 159 806 € | 157 301 € | 804 970 € | 817 957 € | 788 986 € | 797 479 € |
| Työntekijöiden määrä | 7 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 27 987 € | 2 683 € | 3 040 € | 3 |
| 2025 Q3 | 71 800 € | 5 615 € | 2 866 € | 3 |
| 2025 Q2 | 42 013 € | 2 299 € | 1 967 € | 3 |
| 2025 Q1 | 28 682 € | 1 754 € | 1 593 € | 3 |
| 2024 Q4 | 29 417 € | 2 213 € | 2 284 € | 3 |
| 2024 Q3 | 75 555 € | 6 693 € | 4 451 € | 3 |
| 2024 Q2 | 32 839 € | 3 187 € | 2 535 € | 6 |
| 2024 Q1 | 27 677 € | 2 831 € | 2 499 € | 4 |
| 2023 Q4 | 32 979 € | 4 078 € | 3 958 € | 4 |
| 2023 Q3 | 92 867 € | 9 205 € | 3 905 € | 4 |
| 2023 Q2 | 38 138 € | 2 990 € | 2 338 € | 6 |
| 2023 Q1 | 28 299 € | 2 917 € | 2 186 € | 4 |
| 2022 Q4 | 37 908 € | 4 243 € | 3 842 € | 4 |
| 2022 Q3 | 103 154 € | 3 203 € | 3 395 € | 4 |
| 2022 Q2 | 40 498 € | 1 381 € | 1 520 € | 6 |
| 2022 Q1 | 28 281 € | 1 619 € | 1 287 € | 4 |