Nimi
Osaühing Ösel Consulting
Rekisterikoodi
11218239
ALV-numero
EE101047852
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
11.04.2006 (20)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 871.00 €
Toiminta
71121 - Rakennustekninen suunnittelu ja konsultointi
526 939 €
113 712 €
22%
1 698 €
(arvio on suuntaa antava)
117 776 €
9
Toimitettu
Ei verovelkoja
97%
60%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Omanikukonto: Tuuli Koost
| 95% - 2 726.00 EUR | - | Suora omistus |
| Toomas Rihvk
| 5% - 145.00 EUR | Hallituksen jäsen | - |
| 2019 08.06.2020 | 2020 10.06.2021 | 2021 28.04.2022 | 2022 01.02.2023 | 2023 17.02.2024 | 2024 02.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 454 483 € | 460 581 € | 501 108 € | 488 345 € | 581 487 € | 526 939 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 86 033 € | 112 255 € | 159 868 € | 132 151 € | 193 968 € | 113 712 € |
| Voittomarginaali | 19% | 24% | 32% | 27% | 33% | 22% |
| Käyttöomaisuus | 175 079 € | 234 350 € | 281 712 € | 287 148 € | 333 280 € | 178 130 € |
| Pysyvät vastaavat | 69 815 € | 53 746 € | 35 072 € | 13 975 € | 5 614 € | 10 432 € |
| Kokonaisvarat | 244 894 € | 288 096 € | 316 784 € | 301 123 € | 338 894 € | 188 562 € |
| Lyhytaikaiset velat | 46 810 € | 51 832 € | 44 579 € | 50 697 € | 54 830 € | 70 786 € |
| Pitkäaikaiset velat | 12 262 € | 8 187 € | 4 260 € | 331 € | 0 € | 0 € |
| Kokonaisvelat | 59 072 € | 60 019 € | 48 839 € | 51 028 € | - | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 185 822 € | 228 077 € | 267 945 € | 250 095 € | 284 064 € | 117 776 € |
| Työntekijöiden määrä | 9 | 9 | 9 | 9 | 9 | 9 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 114 620 € | 53 198 € | 31 663 € | 8 |
| 2025 Q3 | 141 599 € | 52 130 € | 25 251 € | 8 |
| 2025 Q2 | 137 865 € | 49 744 € | 25 591 € | 9 |
| 2025 Q1 | 118 291 € | 65 828 € | 27 306 € | 9 |
| 2024 Q4 | 121 956 € | 42 686 € | 23 503 € | 9 |
| 2024 Q3 | 137 566 € | 46 993 € | 23 629 € | 9 |
| 2024 Q2 | 134 201 € | 70 965 € | 27 754 € | 9 |
| 2024 Q1 | 144 115 € | 75 468 € | 35 235 € | 10 |
| 2023 Q4 | 194 925 € | 55 713 € | 24 507 € | 10 |
| 2023 Q3 | 158 610 € | 45 968 € | 22 185 € | 10 |
| 2023 Q2 | 109 038 € | 56 227 € | 23 891 € | 9 |
| 2023 Q1 | 116 405 € | 63 656 € | 31 526 € | 8 |
| 2022 Q4 | 113 863 € | 40 370 € | 22 534 € | 8 |
| 2022 Q3 | 147 015 € | 46 110 € | 22 533 € | 8 |
| 2022 Q2 | 127 271 € | 76 100 € | 28 375 € | 8 |
| 2022 Q1 | 119 284 € | 43 110 € | 25 471 € | 8 |