Osoite
Sähköpostiosoite
Puhelinnumero
https://1partner.ee1Partner.ee: Eesti parim kinnisvarabüroo - 1Partner1Partner Kinnisvara teenuste hulka kuuluvad kinnisvara ost, müük, üür ja hindamine. Lahenduse saab nii era- kui ka äriklient.
Nimi
1PARTNER Ehitus OÜ
Rekisterikoodi
11226150
ALV-numero
EE101032401
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
06.03.2006 (20)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
6 390.00 €
Toiminta
41001 -
10 356 526 €
303 123 €
3%
2 406 €
(arvio on suuntaa antava)
1 828 153 €
14
Toimitettu
Ei verovelkoja
17%
8%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Martin Vahter
| - | - | Välillinen omistus |
| Tanel Tarum
| - | - | Välillinen omistus |
| Aivo Ehala
| 15% - 958.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| 1PARTNER Kinnisvaragrupp Osaühing 11015625 | 50% - 3 195.00 EUR | - | - |
| Üllar Hinno
| 35% - 2 237.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Veetorni 2 OÜ 16564928 | 33% - 834.00 EUR | - | - |
| Kiili Kooli Kodu OÜ 17188723 | 33% - 830.00 EUR | - | - |
| J14 OÜ 16364081 | 21% - 516.25 EUR | - | - |
| Studio365 OÜ 14733574 | 13% - 325.00 EUR | - | - |
| Roosikrantsi Kodu OÜ 12819136 | 50% - 3 000.00 EUR | - | - |
| Madara 1 OÜ 16196945 | 100% - 2 500.00 EUR | - | - |
| J16 OÜ 16056729 | 100% - 2 500.00 EUR | - | - |
| 2019 30.06.2020 | 2020 30.06.2021 | 2021 30.06.2022 | 2022 30.06.2023 | 2023 28.06.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 5 920 439 € | 10 889 712 € | 6 676 470 € | 11 343 009 € | 16 368 429 € | 10 356 526 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 206 578 € | 400 326 € | 50 768 € | 403 568 € | 181 466 € | 303 123 € |
| Voittomarginaali | 3% | 4% | 1% | 4% | 1% | 3% |
| Käyttöomaisuus | 1 747 061 € | 2 115 163 € | 1 282 122 € | 3 266 692 € | 3 502 698 € | 3 632 030 € |
| Pysyvät vastaavat | 406 441 € | 97 280 € | 865 285 € | 420 897 € | 436 016 € | 175 398 € |
| Kokonaisvarat | 2 153 502 € | 2 212 443 € | 2 147 407 € | 3 687 589 € | 3 938 714 € | 3 807 428 € |
| Lyhytaikaiset velat | 1 330 204 € | 1 057 450 € | 679 641 € | 1 849 440 € | 2 131 362 € | 1 686 780 € |
| Pitkäaikaiset velat | 118 382 € | 150 266 € | 527 769 € | 494 585 € | 282 322 € | 292 495 € |
| Kokonaisvelat | 1 448 586 € | 1 207 716 € | 1 207 410 € | 2 344 025 € | 2 413 684 € | 1 979 275 € |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 704 916 € | 1 004 727 € | 939 997 € | 1 343 564 € | 1 525 030 € | 1 828 153 € |
| Työntekijöiden määrä | 12 | 13 | 13 | 16 | 16 | 14 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 3 025 724 € | 248 490 € | 101 059 € | 15 |
| 2025 Q3 | 2 040 603 € | 85 569 € | 81 080 € | 15 |
| 2025 Q2 | 2 541 737 € | 164 299 € | 72 536 € | 15 |
| 2025 Q1 | 2 118 156 € | 75 043 € | 62 911 € | 13 |
| 2024 Q4 | 3 087 956 € | 231 225 € | 54 271 € | 14 |
| 2024 Q3 | 2 029 186 € | 107 700 € | 52 095 € | 14 |
| 2024 Q2 | 2 991 686 € | 190 200 € | 48 950 € | 12 |
| 2024 Q1 | 3 028 027 € | 236 170 € | 72 983 € | 12 |
| 2023 Q4 | 4 570 249 € | 235 901 € | 66 961 € | 15 |
| 2023 Q3 | 4 917 130 € | 181 632 € | 73 857 € | 15 |
| 2023 Q2 | 4 029 827 € | 166 221 € | 66 819 € | 17 |
| 2023 Q1 | 3 266 262 € | 202 404 € | 62 786 € | 16 |
| 2022 Q4 | 3 576 196 € | 169 870 € | 56 394 € | 16 |
| 2022 Q3 | 3 002 031 € | 120 295 € | 56 188 € | 16 |
| 2022 Q2 | 2 539 476 € | 109 113 € | 61 030 € | 14 |
| 2022 Q1 | 1 155 467 € | 56 377 € | 52 983 € | 15 |