Osoite
Sähköpostiosoite
Puhelinnumero
https://altan.eeJalgrattad / ElektrirattadTorpado aastatst 1895. Mugavad ja moodsad Itaalia jalgrattad
Nimi
Altan Team OÜ
Rekisterikoodi
11352877
ALV-numero
EE101120669
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
12.02.2007 (19)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 556.00 €
Toiminta
47911 - Vähittäismyynti postimyyntitalojen tai Internetin kautta
239 963 €
4 447 €
2%
519 €
(arvio on suuntaa antava)
118 322 €
2
Toimitettu
Ei verovelkoja
4%
4%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Andres Altma
| 60% - 1 534.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Diana Altma
| 40% - 1 022.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| VANPARTS OÜ 11879455 | 50% - 1 278.00 EUR | - | - |
| 2019 02.07.2020 | 2020 30.06.2021 | 2021 30.06.2022 | 2022 30.06.2023 | 2023 01.07.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 185 330 € | 414 570 € | 377 607 € | 202 280 € | 242 541 € | 239 963 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 23 963 € | 13 288 € | 17 028 € | 1 109 € | 5 103 € | 4 447 € |
| Voittomarginaali | 13% | 3% | 5% | 1% | 2% | 2% |
| Käyttöomaisuus | 64 964 € | 99 082 € | 99 193 € | 98 394 € | 109 873 € | 98 575 € |
| Pysyvät vastaavat | 21 886 € | 27 974 € | 25 133 € | 22 529 € | 21 645 € | 21 699 € |
| Kokonaisvarat | 86 850 € | 127 056 € | 124 326 € | 120 923 € | 131 518 € | 120 274 € |
| Lyhytaikaiset velat | 9 398 € | 36 316 € | 16 558 € | 12 046 € | 17 643 € | 1 952 € |
| Pitkäaikaiset velat | - | - | - | - | - | - |
| Kokonaisvelat | - | - | - | - | - | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 77 452 € | 90 740 € | 107 768 € | 108 877 € | 113 875 € | 118 322 € |
| Työntekijöiden määrä | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 30 880 € | 3 425 € | 1 043 € | 2 |
| 2025 Q3 | 72 960 € | 6 853 € | 1 295 € | 2 |
| 2025 Q2 | 164 604 € | 13 176 € | 1 079 € | 2 |
| 2025 Q1 | 27 932 € | 1 209 € | 1 079 € | 2 |
| 2024 Q4 | 28 409 € | 2 630 € | 1 079 € | 2 |
| 2024 Q3 | 118 072 € | 9 404 € | 1 079 € | 2 |
| 2024 Q2 | 220 226 € | 12 345 € | 1 079 € | 2 |
| 2024 Q1 | 31 786 € | 1 608 € | 971 € | 2 |
| 2023 Q4 | 47 435 € | 3 276 € | 971 € | 2 |
| 2023 Q3 | 103 074 € | 6 642 € | 971 € | 2 |
| 2023 Q2 | 213 140 € | 9 856 € | 971 € | 2 |
| 2023 Q1 | 39 085 € | 1 772 € | 971 € | 2 |
| 2022 Q4 | 36 560 € | 2 362 € | 971 € | 2 |
| 2022 Q3 | 97 238 € | 6 982 € | 971 € | 2 |
| 2022 Q2 | 156 082 € | 13 393 € | 2 045 € | 2 |
| 2022 Q1 | 20 975 € | 3 258 € | 2 045 € | 2 |