Osoite
Sähköpostiosoite
https://steelfer.eeAvaleht - Steelfer OÜTäislahendus Steelfer OÜ pakub teile täislahendust alates projekteerimisest kuni paigalduseni. Meie kogenud meeskond võtab enda kanda kõik etapid, tagades teile […]
Nimi
Steelfer OÜ
Rekisterikoodi
11470111
ALV-numero
EE101213136
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
18.02.2008 (18)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 556.00 €
Toiminta
25119 - Muiden metallirakenteiden ja rakenneosien valmistus
378 779 €
29 812 €
8%
1 667 €
(arvio on suuntaa antava)
393 207 €
2
Toimitettu
Ei verovelkoja
8%
7%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Priit Oja
| 100% - 2 556.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| 2019 28.10.2020 | 2020 23.06.2021 | 2021 11.08.2022 | 2022 02.04.2023 | 2023 28.06.2024 | 2024 04.07.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 136 485 € | 221 038 € | 237 466 € | 373 486 € | 337 344 € | 378 779 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 13 581 € | 26 842 € | 40 072 € | 103 068 € | 20 187 € | 29 812 € |
| Voittomarginaali | 10% | 12% | 17% | 28% | 6% | 8% |
| Käyttöomaisuus | 169 973 € | 204 760 € | 254 246 € | 378 055 € | 356 732 € | 387 811 € |
| Pysyvät vastaavat | 8 189 € | 7 184 € | 5 486 € | 3 788 € | 22 599 € | 27 235 € |
| Kokonaisvarat | 178 162 € | 211 944 € | 259 732 € | 381 843 € | 379 331 € | 415 046 € |
| Lyhytaikaiset velat | 3 292 € | 10 232 € | 17 948 € | 36 991 € | 15 935 € | 21 839 € |
| Pitkäaikaiset velat | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Kokonaisvelat | - | - | - | - | - | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 174 870 € | 201 712 € | 241 784 € | 344 852 € | 363 396 € | 393 207 € |
| Työntekijöiden määrä | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 92 506 € | 17 266 € | 8 105 € | 3 |
| 2025 Q3 | 45 205 € | 8 560 € | 6 998 € | 3 |
| 2025 Q2 | 119 451 € | 21 430 € | 7 607 € | 3 |
| 2025 Q1 | 81 687 € | 14 928 € | 6 008 € | 3 |
| 2024 Q4 | 174 362 € | 24 280 € | 7 957 € | 3 |
| 2024 Q3 | 87 029 € | 14 691 € | 4 528 € | 3 |
| 2024 Q2 | 52 433 € | 5 096 € | 3 964 € | 2 |
| 2024 Q1 | 51 110 € | 7 874 € | 3 983 € | 2 |
| 2023 Q4 | 64 674 € | 12 481 € | 6 713 € | 2 |
| 2023 Q3 | 112 750 € | 20 028 € | 5 684 € | 2 |
| 2023 Q2 | 96 719 € | 13 163 € | 4 628 € | 3 |
| 2023 Q1 | 108 679 € | 19 894 € | 5 358 € | 2 |
| 2022 Q4 | 132 767 € | 19 391 € | 3 297 € | 2 |
| 2022 Q3 | 29 411 € | 3 498 € | 3 711 € | 2 |
| 2022 Q2 | 112 544 € | 17 153 € | 3 057 € | 2 |
| 2022 Q1 | 85 180 € | 10 968 € | 3 484 € | 2 |