Nimi
Profener OÜ
Rekisterikoodi
11588195
ALV-numero
EE101278553
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
09.02.2009 (17)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 556.00 €
Toiminta
4399 - Muu muualle luokittelematon erikoistunut rakennustoiminta
334 856 €
-1 114 €
-0%
610 €
(arvio on suuntaa antava)
35 496 €
4
Toimitettu
Ei verovelkoja
-3%
-2%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Rein Piho
| 35% - 895.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Eino Kiuru
| 10% - 256.00 EUR | - | Suora omistus |
| Tõnu Agan
| 10% - 256.00 EUR | - | Suora omistus |
| Aivar Paabo
| 45% - 1 149.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Automaatika Center OÜ 12576917 | 47% - 1 225.00 EUR | - | - |
| 2019 26.06.2020 | 2020 29.06.2021 | 2021 27.06.2022 | 2022 19.06.2023 | 2023 19.06.2024 | 2024 10.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 239 758 € | 152 213 € | 133 839 € | 290 256 € | 345 782 € | 334 856 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | -73 485 € | 29 116 € | 106 € | 5 048 € | 24 801 € | -1 114 € |
| Voittomarginaali | -31% | 19% | 0% | 2% | 7% | -0% |
| Käyttöomaisuus | 68 729 € | 78 077 € | 92 702 € | 83 262 € | 95 685 € | 53 808 € |
| Pysyvät vastaavat | 4 285 € | 3 055 € | 1 825 € | 1 225 € | 5 090 € | 18 198 € |
| Kokonaisvarat | 73 014 € | 81 132 € | 94 527 € | 84 487 € | 100 775 € | 72 006 € |
| Lyhytaikaiset velat | 95 984 € | 75 014 € | 88 305 € | 73 217 € | 64 165 € | 36 510 € |
| Pitkäaikaiset velat | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | - |
| Kokonaisvelat | - | - | - | - | - | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | -22 970 € | 6 118 € | 6 222 € | 11 270 € | 36 610 € | 35 496 € |
| Työntekijöiden määrä | 6 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 158 652 € | 28 724 € | 5 008 € | 2 |
| 2025 Q3 | 100 253 € | 9 669 € | 4 578 € | 2 |
| 2025 Q2 | 64 827 € | 8 147 € | 3 720 € | 2 |
| 2025 Q1 | 34 534 € | 7 872 € | 3 796 € | 2 |
| 2024 Q4 | 19 748 € | 3 189 € | 3 281 € | 2 |
| 2024 Q3 | 132 810 € | 16 987 € | 1 117 € | 2 |
| 2024 Q2 | 190 368 € | 21 780 € | 3 351 € | 3 |
| 2024 Q1 | 108 631 € | 12 200 € | 3 351 € | 3 |
| 2023 Q4 | 21 841 € | 4 408 € | 3 351 € | 3 |
| 2023 Q3 | 95 730 € | 12 427 € | 3 486 € | 3 |
| 2023 Q2 | 294 953 € | 29 607 € | 3 351 € | 3 |
| 2023 Q1 | 17 998 € | 14 492 € | 3 296 € | 3 |
| 2022 Q4 | 189 882 € | 14 286 € | 3 280 € | 3 |
| 2022 Q3 | 29 223 € | 5 310 € | 3 266 € | 3 |
| 2022 Q2 | 102 148 € | 13 599 € | 3 855 € | 3 |
| 2022 Q1 | 65 400 € | 7 957 € | 2 853 € | 3 |