Nimi
Beautyresidence Osaühing
Rekisterikoodi
11741248
ALV-numero
EE101330352
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
23.10.2009 (16)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 556.00 €
Toiminta
46451 - Hajuvesien ja kosmetiikan tukkumyynti 96221 - 47911 - Vähittäismyynti postimyyntitalojen tai Internetin kautta
924 429 €
22 704 €
2%
811 €
(arvio on suuntaa antava)
132 545 €
3
Toimitettu
Ei verovelkoja
17%
8%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Natalija Lans
| 100% - 2 556.00 EUR | Hallituksen jäsen | Ylemmän johtoelimen jäsen, esim. hallituksen jäsen tai valvontakomitean jäsen |
| 2019 26.06.2020 | 2020 26.05.2021 | 2021 04.04.2022 | 2022 26.04.2023 | 2023 03.05.2024 | 2024 17.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 870 537 € | 658 451 € | 900 804 € | 552 247 € | 633 475 € | 924 429 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 7 611 € | 2 418 € | 44 936 € | 5 147 € | 21 095 € | 22 704 € |
| Voittomarginaali | 1% | 0% | 5% | 1% | 3% | 2% |
| Käyttöomaisuus | 358 320 € | 56 827 € | 113 334 € | 38 023 € | 46 722 € | 103 841 € |
| Pysyvät vastaavat | 180 703 € | 187 710 € | 171 917 € | 167 161 € | 166 961 € | 166 110 € |
| Kokonaisvarat | 539 023 € | 244 537 € | 285 251 € | 205 184 € | 213 683 € | 269 951 € |
| Lyhytaikaiset velat | 405 907 € | 120 188 € | 127 420 € | 53 881 € | 52 460 € | 97 799 € |
| Pitkäaikaiset velat | 96 872 € | 85 687 € | 74 233 € | 62 558 € | 51 383 € | 39 607 € |
| Kokonaisvelat | 502 779 € | 205 875 € | 201 653 € | 116 439 € | 103 843 € | 137 406 € |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 36 244 € | 38 662 € | 83 598 € | 88 745 € | 109 840 € | 132 545 € |
| Työntekijöiden määrä | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 236 807 € | 12 143 € | 3 818 € | 3 |
| 2025 Q3 | 204 007 € | 12 449 € | 3 584 € | 3 |
| 2025 Q2 | 185 434 € | 12 910 € | 3 291 € | 3 |
| 2025 Q1 | 288 587 € | 11 301 € | 3 370 € | 3 |
| 2024 Q4 | 478 990 € | 13 074 € | 3 487 € | 3 |
| 2024 Q3 | 221 311 € | 11 456 € | 3 365 € | 3 |
| 2024 Q2 | 720 205 € | 13 124 € | 3 448 € | 3 |
| 2024 Q1 | 188 534 € | 13 178 € | 3 838 € | 3 |
| 2023 Q4 | 256 181 € | 13 289 € | 3 367 € | 3 |
| 2023 Q3 | 497 737 € | 12 313 € | 3 288 € | 3 |
| 2023 Q2 | 233 450 € | 13 999 € | 3 344 € | 3 |
| 2023 Q1 | 116 073 € | 13 413 € | 4 243 € | 3 |
| 2022 Q4 | 113 062 € | 17 936 € | 4 283 € | 4 |
| 2022 Q3 | 280 323 € | 11 540 € | 4 283 € | 4 |
| 2022 Q2 | 243 344 € | 15 137 € | 4 322 € | 4 |
| 2022 Q1 | 296 009 € | 13 067 € | 4 209 € | 4 |