Nimi
9mm Osaühing
Rekisterikoodi
11896884
ALV-numero
EE101350196
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
17.02.2010 (16)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 600.00 €
Toiminta
47789 - Muihin luokittelemattomien tavaroiden vähittäismyynti
476 266 €
24 677 €
5%
1 105 €
(arvio on suuntaa antava)
242 276 €
2
Toimitettu
Ei verovelkoja
10%
6%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Jevgeni Travin
| 55% - 1 430.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Sergei Sinjagin
| 45% - 1 170.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| 2019 24.11.2020 | 2020 30.06.2021 | 2021 29.06.2022 | 2022 29.06.2023 | 2023 30.06.2024 | 2024 01.07.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 404 920 € | 411 536 € | 314 924 € | 567 098 € | 576 355 € | 476 266 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 11 473 € | 16 831 € | 5 561 € | 80 152 € | 88 261 € | 24 677 € |
| Voittomarginaali | 3% | 4% | 2% | 14% | 15% | 5% |
| Käyttöomaisuus | 216 864 € | 234 595 € | 231 697 € | 290 779 € | 369 923 € | 393 018 € |
| Pysyvät vastaavat | 681 € | 321 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Kokonaisvarat | 217 545 € | 234 916 € | 231 697 € | 290 779 € | 369 923 € | 393 018 € |
| Lyhytaikaiset velat | 27 150 € | 31 619 € | 23 851 € | 27 426 € | 30 315 € | 29 233 € |
| Pitkäaikaiset velat | 163 600 € | 159 671 € | 158 660 € | 134 015 € | 122 009 € | 121 509 € |
| Kokonaisvelat | 190 750 € | 191 290 € | 182 511 € | 161 441 € | 152 324 € | 150 742 € |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 26 795 € | 43 626 € | 49 186 € | 129 338 € | 217 599 € | 242 276 € |
| Työntekijöiden määrä | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 380 398 € | 47 329 € | 3 633 € | 1 |
| 2025 Q3 | 233 783 € | 28 872 € | 3 782 € | 1 |
| 2025 Q2 | 236 049 € | 30 218 € | 3 485 € | 2 |
| 2025 Q1 | 172 022 € | 23 353 € | 3 236 € | 2 |
| 2024 Q4 | 191 072 € | 24 129 € | 3 128 € | 2 |
| 2024 Q3 | 193 210 € | 22 963 € | 2 891 € | 2 |
| 2024 Q2 | 251 024 € | 29 943 € | 3 128 € | 2 |
| 2024 Q1 | 177 024 € | 22 779 € | 3 168 € | 1 |
| 2023 Q4 | 205 174 € | 19 998 € | 3 007 € | 1 |
| 2023 Q3 | 230 271 € | 23 484 € | 2 889 € | 1 |
| 2023 Q2 | 320 159 € | 38 915 € | 2 912 € | 1 |
| 2023 Q1 | 214 520 € | 25 063 € | 2 763 € | 1 |
| 2022 Q4 | 234 272 € | 24 446 € | 2 651 € | 1 |
| 2022 Q3 | 226 683 € | 26 201 € | 2 763 € | 1 |
| 2022 Q2 | 350 900 € | 36 924 € | 2 421 € | 1 |
| 2022 Q1 | 133 021 € | 16 480 € | 2 151 € | 1 |