Nimi
Lame Maakera OÜ
Rekisterikoodi
11976804
ALV-numero
EE101388854
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
10.08.2010 (15)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 500.00 €
Toiminta
68201 - Oman tai vuokratun kiinteistön vuokraus ja hallinta
552 166 €
-510 195 €
-92%
-
7 576 641 €
2
Toimitettu
Ei verovelkoja
-7%
-6%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Marilin Hein
| - | - | Välillinen omistus |
| Raivo Hein
| - | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| OÜ Kakssada Kakskümmend Volti 10874295 | 100% - 2 500.00 EUR | - | - |
| 2019 27.06.2020 | 2020 30.06.2021 | 2021 01.07.2022 | 2022 30.06.2023 | 2023 09.07.2024 | 2024 27.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 184 038 € | 193 479 € | 571 859 € | 536 343 € | 569 129 € | 552 166 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 134 295 € | 307 312 € | 2 322 888 € | -318 783 € | 202 046 € | -510 195 € |
| Voittomarginaali | 73% | 159% | 406% | -59% | 36% | -92% |
| Käyttöomaisuus | 229 581 € | 421 667 € | 789 614 € | 98 312 € | 537 926 € | 627 320 € |
| Pysyvät vastaavat | 2 847 373 € | 3 571 797 € | 9 413 835 € | 9 624 772 € | 9 293 233 € | 8 595 352 € |
| Kokonaisvarat | 3 076 954 € | 3 993 464 € | 10 203 449 € | 9 723 084 € | 9 831 159 € | 9 222 672 € |
| Lyhytaikaiset velat | 58 287 € | 721 029 € | 248 810 € | 200 404 € | 1 533 095 € | 113 177 € |
| Pitkäaikaiset velat | 760 065 € | 706 521 € | 1 751 066 € | 1 637 890 € | 211 228 € | 1 532 854 € |
| Kokonaisvelat | 818 352 € | 1 427 550 € | 1 999 876 € | 1 838 294 € | 1 744 323 € | 1 646 031 € |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 2 258 602 € | 2 565 914 € | 8 203 573 € | 7 884 790 € | 8 086 836 € | 7 576 641 € |
| Työntekijöiden määrä | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 138 755 € | 33 585 € | 7 799 € | 1 |
| 2025 Q3 | 148 168 € | 21 469 € | 7 145 € | 1 |
| 2025 Q2 | 142 428 € | 29 728 € | 7 799 € | 1 |
| 2025 Q1 | 136 034 € | 33 584 € | 5 012 € | 1 |
| 2024 Q4 | 138 633 € | 24 677 € | 4 734 € | 1 |
| 2024 Q3 | 138 060 € | 20 014 € | 4 091 € | 1 |
| 2024 Q2 | 138 243 € | 25 632 € | 4 091 € | 1 |
| 2024 Q1 | 137 505 € | 33 648 € | 5 439 € | 1 |
| 2023 Q4 | 146 962 € | 23 860 € | 3 299 € | 2 |
| 2023 Q3 | 147 342 € | 21 309 € | 2 948 € | 2 |
| 2023 Q2 | 349 883 € | 20 315 € | 2 948 € | - |
| 2023 Q1 | 134 109 € | 28 401 € | 2 075 € | - |
| 2022 Q4 | 159 345 € | 0 € | 0 € | - |
| 2022 Q3 | 139 544 € | 3 758 € | 0 € | - |
| 2022 Q2 | 135 551 € | 2 407 € | 0 € | - |
| 2022 Q1 | 122 867 € | 0 € | 0 € | - |