Nimi
TTG Invest OÜ
Rekisterikoodi
12035280
ALV-numero
EE101421779
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
03.01.2011 (15)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
3 000.00 €
Toiminta
49411 - Maanteiden tavaraliikenne
407 616 €
-71 265 €
-17%
1 387 €
(arvio on suuntaa antava)
259 432 €
2
Toimitettu
Ei verovelkoja
-27%
-18%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Jaanus Akkermann
| 50% - 1 500.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Viljar Sepp
| 50% - 1 500.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| 2019 08.09.2020 | 2020 05.07.2021 | 2021 02.08.2022 | 2022 15.06.2023 | 2023 10.07.2024 | 2024 12.07.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 257 218 € | 303 356 € | 324 053 € | 435 097 € | 373 905 € | 407 616 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | -6 995 € | 32 355 € | 26 691 € | 28 604 € | 10 484 € | -71 265 € |
| Voittomarginaali | -3% | 11% | 8% | 7% | 3% | -17% |
| Käyttöomaisuus | 58 431 € | 102 854 € | 104 200 € | 125 411 € | 133 292 € | 124 672 € |
| Pysyvät vastaavat | 387 193 € | 346 476 € | 437 573 € | 391 862 € | 357 044 € | 262 010 € |
| Kokonaisvarat | 445 624 € | 449 330 € | 541 773 € | 517 273 € | 490 336 € | 386 682 € |
| Lyhytaikaiset velat | 85 114 € | 93 041 € | 119 154 € | 81 000 € | 83 088 € | 73 260 € |
| Pitkäaikaiset velat | 127 946 € | 91 371 € | 131 010 € | 116 060 € | 76 551 € | 53 990 € |
| Kokonaisvelat | 213 060 € | 184 412 € | 250 164 € | 197 060 € | 159 639 € | 127 250 € |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 232 564 € | 264 918 € | 291 609 € | 320 213 € | 330 697 € | 259 432 € |
| Työntekijöiden määrä | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 115 024 € | 29 690 € | 4 568 € | 2 |
| 2025 Q3 | 107 643 € | 22 891 € | 4 552 € | 2 |
| 2025 Q2 | 125 196 € | 19 406 € | 4 568 € | 2 |
| 2025 Q1 | 90 735 € | 20 965 € | 4 491 € | 2 |
| 2024 Q4 | 119 443 € | 11 944 € | 4 164 € | 2 |
| 2024 Q3 | 93 217 € | 24 984 € | 4 304 € | 2 |
| 2024 Q2 | 108 813 € | 20 882 € | 5 004 € | 2 |
| 2024 Q1 | 96 200 € | 19 990 € | 4 746 € | 2 |
| 2023 Q4 | 91 170 € | 11 750 € | 3 343 € | 2 |
| 2023 Q3 | 76 780 € | 14 631 € | 4 732 € | 2 |
| 2023 Q2 | 105 290 € | 19 648 € | 3 623 € | 2 |
| 2023 Q1 | 106 445 € | 20 870 € | 3 664 € | 2 |
| 2022 Q4 | 118 308 € | 23 192 € | 3 746 € | 2 |
| 2022 Q3 | 104 209 € | 19 260 € | 3 562 € | 2 |
| 2022 Q2 | 143 306 € | 19 995 € | 4 077 € | 2 |
| 2022 Q1 | 98 246 € | 20 309 € | 4 077 € | 2 |