Nimi
RT-Projekt OÜ
Rekisterikoodi
12174194
ALV-numero
EE101487483
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
10.10.2011 (14)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 500.00 €
Toiminta
41001 - 68201 - Oman tai vuokratun kiinteistön vuokraus ja hallinta
294 990 €
10 910 €
4%
861 €
(arvio on suuntaa antava)
164 526 €
5
Toimitettu
Ei verovelkoja
7%
3%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Radvigo Taure
| 100% - 2 500.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Raida OÜ 14124444 | 28% - 25 454.00 EUR | - | - |
| 2019 01.11.2020 | 2020 02.07.2021 | 2021 04.07.2022 | 2022 29.01.2024 | 2023 29.06.2024 | 2024 19.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 331 713 € | 367 390 € | 257 051 € | 293 071 € | 378 256 € | 294 990 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | -26 756 € | 24 598 € | 10 702 € | 7 816 € | -9 717 € | 10 910 € |
| Voittomarginaali | -8% | 7% | 4% | 3% | -3% | 4% |
| Käyttöomaisuus | 104 042 € | 99 931 € | 81 569 € | 105 874 € | 116 837 € | 82 437 € |
| Pysyvät vastaavat | 41 005 € | 168 013 € | 216 448 € | 233 812 € | 231 523 € | 283 851 € |
| Kokonaisvarat | 145 047 € | 267 944 € | 298 017 € | 339 686 € | 348 360 € | 366 288 € |
| Lyhytaikaiset velat | 25 995 € | 124 294 € | 143 665 € | 177 518 € | 195 909 € | 201 762 € |
| Pitkäaikaiset velat | - | - | - | - | - | - |
| Kokonaisvelat | - | - | - | - | - | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 119 052 € | 143 650 € | 154 352 € | 162 168 € | 152 451 € | 164 526 € |
| Työntekijöiden määrä | 5 | 5 | 4 | 4 | 5 | 5 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 93 222 € | 11 866 € | 5 414 € | 5 |
| 2025 Q3 | 141 514 € | 14 065 € | 4 968 € | 5 |
| 2025 Q2 | 80 336 € | 7 382 € | 5 600 € | 5 |
| 2025 Q1 | 132 067 € | 14 452 € | 4 863 € | 6 |
| 2024 Q4 | 72 812 € | 9 944 € | 4 646 € | 5 |
| 2024 Q3 | 76 323 € | 9 688 € | 5 699 € | 5 |
| 2024 Q2 | 56 512 € | 7 120 € | 5 405 € | 6 |
| 2024 Q1 | 100 479 € | 12 857 € | 6 956 € | 6 |
| 2023 Q4 | 101 321 € | 12 940 € | 7 811 € | 6 |
| 2023 Q3 | 84 796 € | 10 119 € | 6 864 € | 6 |
| 2023 Q2 | 74 467 € | 10 182 € | 6 797 € | 7 |
| 2023 Q1 | 35 490 € | 7 115 € | 5 516 € | 6 |
| 2022 Q4 | 46 627 € | 9 014 € | 5 665 € | 6 |
| 2022 Q3 | 90 213 € | 5 742 € | 4 924 € | 6 |
| 2022 Q2 | 110 687 € | 12 248 € | 4 924 € | 7 |
| 2022 Q1 | 60 530 € | 6 355 € | 4 695 € | 7 |