Nimi
Felkrem OÜ
Rekisterikoodi
12484997
ALV-numero
EE101673255
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
04.06.2013 (12)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
3 000.00 €
Toiminta
96302 -
412 778 €
36 911 €
9%
-
216 904 €
3
Toimitettu
Ei verovelkoja
17%
6%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Kalev Järvelill
| 33% - 1 000.00 EUR | - | Suora omistus |
| Silver Naarits
| 33% - 1 000.00 EUR | - | Suora omistus |
| Toomas Sumeri
| 33% - 1 000.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| 2019 21.04.2020 | 2020 08.03.2021 | 2021 26.04.2022 | 2022 30.06.2023 | 2023 30.06.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 223 239 € | 265 838 € | 332 578 € | 337 725 € | 400 618 € | 412 778 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 84 498 € | 83 638 € | 88 924 € | 52 635 € | 97 248 € | 36 911 € |
| Voittomarginaali | 38% | 31% | 27% | 16% | 24% | 9% |
| Käyttöomaisuus | 79 432 € | 60 013 € | 60 286 € | 75 331 € | 75 869 € | 167 441 € |
| Pysyvät vastaavat | 428 921 € | 448 763 € | 456 020 € | 548 458 € | 522 867 € | 466 013 € |
| Kokonaisvarat | 508 353 € | 508 776 € | 516 306 € | 623 789 € | 598 736 € | 633 454 € |
| Lyhytaikaiset velat | 66 665 € | 70 035 € | 76 075 € | 77 825 € | 100 004 € | 416 550 € |
| Pitkäaikaiset velat | 134 139 € | 77 554 € | 20 120 € | 73 218 € | 18 739 € | 0 € |
| Kokonaisvelat | 200 804 € | 147 589 € | 96 195 € | 151 043 € | 118 743 € | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 307 549 € | 361 187 € | 420 111 € | 472 746 € | 479 993 € | 216 904 € |
| Työntekijöiden määrä | 3 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 117 011 € | 18 915 € | 6 629 € | 3 |
| 2025 Q3 | 106 634 € | 18 366 € | 7 249 € | 3 |
| 2025 Q2 | 114 969 € | 19 687 € | 6 942 € | 5 |
| 2025 Q1 | 107 649 € | 93 419 € | 10 196 € | 4 |
| 2024 Q4 | 91 915 € | 14 706 € | 6 645 € | 4 |
| 2024 Q3 | 109 913 € | 18 910 € | 6 556 € | 4 |
| 2024 Q2 | 98 982 € | 19 691 € | 6 556 € | 3 |
| 2024 Q1 | 150 521 € | 50 639 € | 8 635 € | 3 |
| 2023 Q4 | 88 173 € | 14 453 € | 6 268 € | 4 |
| 2023 Q3 | 101 294 € | 14 240 € | 5 181 € | 4 |
| 2023 Q2 | 107 404 € | 16 483 € | 5 062 € | 3 |
| 2023 Q1 | 94 396 € | 14 945 € | 5 207 € | 3 |
| 2022 Q4 | 83 345 € | 7 602 € | 5 330 € | 3 |
| 2022 Q3 | 92 306 € | 0 € | 4 878 € | 3 |
| 2022 Q2 | 83 326 € | 12 501 € | 4 902 € | 3 |
| 2022 Q1 | 125 498 € | 9 335 € | 4 900 € | 3 |