Nimi
Rajuset OÜ
Rekisterikoodi
12512231
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
29.07.2013 (12)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 500.00 €
Toiminta
93199 - Muu muualle luokittelematon sprts-toiminta
5 613 €
-7 774 €
-138%
-
22 929 €
1
Toimitettu
Ei verovelkoja
-34%
-33%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Sandra Raju
| 100% - 2 500.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| 2019 01.12.2020 | 2020 29.03.2022 | 2021 21.04.2023 | 2022 13.10.2023 | 2023 19.08.2024 | 2024 04.09.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 0 € | 0 € | 37 168 € | 39 884 € | 30 910 € | 5 613 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | -17 € | -18 € | 21 095 € | -2 999 € | 9 818 € | -7 774 € |
| Voittomarginaali | - | - | 57% | -8% | 32% | -138% |
| Käyttöomaisuus | 2 808 € | 2 790 € | 26 007 € | 20 205 € | 29 564 € | 22 544 € |
| Pysyvät vastaavat | - | - | - | 2 262 € | 1 508 € | 754 € |
| Kokonaisvarat | 2 808 € | 2 790 € | 26 007 € | 22 467 € | 31 072 € | 23 298 € |
| Lyhytaikaiset velat | 0 € | - | 2 123 € | 1 582 € | 369 € | 369 € |
| Pitkäaikaiset velat | - | - | - | - | - | - |
| Kokonaisvelat | - | - | - | - | - | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 2 808 € | 2 790 € | 23 884 € | 20 885 € | 30 703 € | 22 929 € |
| Työntekijöiden määrä | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2024 Q4 | - | 50 € | 0 € | - |
| 2024 Q3 | - | - | - | - |
| 2024 Q2 | - | - | - | - |
| 2024 Q1 | - | - | - | - |
| 2023 Q4 | - | - | - | - |
| 2023 Q3 | - | - | - | - |
| 2023 Q2 | - | - | - | - |
| 2023 Q1 | - | 758 € | 842 € | - |
| 2022 Q4 | - | 1 547 € | 1 704 € | 1 |
| 2022 Q3 | - | 1 531 € | 1 684 € | 1 |
| 2022 Q2 | - | 1 564 € | 1 721 € | 1 |
| 2022 Q1 | - | 1 530 € | 1 684 € | 1 |