Nimi
EVR Metall OÜ
Rekisterikoodi
12544030
ALV-numero
EE101668066
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
27.09.2013 (12)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 520.00 €
Toiminta
38321 - Lajiteltujen materiaalien talteenotto
132 000 €
11 507 €
9%
1 130 €
(arvio on suuntaa antava)
8 998 €
3
Toimitettu
Ei verovelkoja
128%
33%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Vladislav Rannamets
| 33% - 840.00 EUR | - | Suora omistus |
| Elmar Stahlman
| 33% - 840.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Roman Iospa
| 33% - 840.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| 2019 11.05.2020 | 2020 27.04.2021 | 2021 09.05.2022 | 2022 03.04.2023 | 2023 09.05.2024 | 2024 28.04.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 78 500 € | 65 400 € | 78 000 € | 78 000 € | 136 000 € | 132 000 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 13 892 € | 5 053 € | -2 892 € | 1 992 € | 1 509 € | 11 507 € |
| Voittomarginaali | 18% | 8% | -4% | 3% | 1% | 9% |
| Käyttöomaisuus | 22 782 € | 2 € | 215 € | 255 € | 254 € | 14 742 € |
| Pysyvät vastaavat | 0 € | 35 733 € | 27 633 € | 49 533 € | 41 434 € | 20 280 € |
| Kokonaisvarat | 22 782 € | 35 735 € | 27 848 € | 49 788 € | 41 688 € | 35 022 € |
| Lyhytaikaiset velat | 30 954 € | 38 854 € | 33 859 € | 53 807 € | 44 198 € | 26 024 € |
| Pitkäaikaiset velat | - | - | - | - | - | - |
| Kokonaisvelat | - | - | - | - | - | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | -8 172 € | -3 119 € | -6 011 € | -4 019 € | -2 510 € | 8 998 € |
| Työntekijöiden määrä | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 30 000 € | 12 605 € | 6 210 € | 3 |
| 2025 Q3 | 30 000 € | 10 430 € | 6 210 € | 3 |
| 2025 Q2 | 30 000 € | 9 099 € | 5 850 € | 3 |
| 2025 Q1 | 30 000 € | 8 841 € | 5 551 € | 3 |
| 2024 Q4 | 30 000 € | 8 653 € | 4 978 € | 3 |
| 2024 Q3 | 30 000 € | 8 454 € | 4 978 € | 3 |
| 2024 Q2 | 34 000 € | 9 692 € | 4 978 € | 3 |
| 2024 Q1 | 42 000 € | 12 325 € | 6 467 € | 3 |
| 2023 Q4 | 42 000 € | 11 560 € | 6 319 € | 4 |
| 2023 Q3 | 30 000 € | 9 019 € | 6 319 € | 4 |
| 2023 Q2 | 30 000 € | 8 911 € | 6 319 € | 4 |
| 2023 Q1 | 26 500 € | 8 376 € | 6 231 € | 4 |
| 2022 Q4 | 19 500 € | 8 336 € | 6 322 € | 4 |
| 2022 Q3 | 19 500 € | 9 003 € | 6 322 € | 4 |
| 2022 Q2 | 19 500 € | 7 004 € | 4 431 € | 4 |
| 2022 Q1 | 19 500 € | 6 803 € | 4 024 € | 4 |