Osoite
Sähköpostiosoite
Puhelinnumero
https://vatson.eeLoovagentuur VatsonVatson annab sinu brändile uue hingamise, lööb pakendi riiulil särama, aitab paremini kliendini jõuda või disainib digilahenduse lihtsamaks ja selgemaks.
Nimi
Vatson OÜ
Rekisterikoodi
12586620
ALV-numero
EE101699860
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
17.12.2013 (12)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 500.00 €
Toiminta
73111 - Mainostoimistot
366 543 €
44 135 €
12%
1 925 €
(arvio on suuntaa antava)
61 858 €
5
Toimitettu
Ei verovelkoja
71%
35%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Kairi Viitung
| 33% - 834.00 EUR | - | Suora omistus |
| Raul Viitung
| 33% - 834.00 EUR | - | Suora omistus |
| Marti Laurimaa
| 33% - 833.00 EUR | - | Suora omistus |
| Timo Toiger
| 33% - 833.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| 2019 19.02.2020 | 2020 01.04.2021 | 2021 25.02.2022 | 2022 28.02.2023 | 2023 13.02.2024 | 2024 20.02.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 379 081 € | 277 385 € | 453 545 € | 412 083 € | 380 246 € | 366 543 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 85 060 € | 16 679 € | 81 376 € | 32 454 € | 49 987 € | 44 135 € |
| Voittomarginaali | 22% | 6% | 18% | 8% | 13% | 12% |
| Käyttöomaisuus | 149 313 € | 84 650 € | 136 741 € | 98 233 € | 82 460 € | 88 720 € |
| Pysyvät vastaavat | 41 452 € | 34 509 € | 35 672 € | 33 375 € | 37 421 € | 35 727 € |
| Kokonaisvarat | 190 765 € | 119 159 € | 172 413 € | 131 608 € | 119 881 € | 124 447 € |
| Lyhytaikaiset velat | 59 237 € | 39 791 € | 57 761 € | 54 707 € | 48 157 € | 62 589 € |
| Pitkäaikaiset velat | 5 405 € | 6 566 € | 2 474 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Kokonaisvelat | 64 642 € | 46 357 € | 60 235 € | - | - | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 126 123 € | 72 802 € | 112 178 € | 76 901 € | 71 724 € | 61 858 € |
| Työntekijöiden määrä | 5 | 5 | 5 | 8 | 5 | 5 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 97 637 € | 35 972 € | 17 006 € | 6 |
| 2025 Q3 | 76 035 € | 31 214 € | 17 148 € | 6 |
| 2025 Q2 | 87 952 € | 31 150 € | 17 282 € | 6 |
| 2025 Q1 | 89 043 € | 33 317 € | 17 154 € | 6 |
| 2024 Q4 | 72 391 € | 24 691 € | 16 660 € | 6 |
| 2024 Q3 | 99 695 € | 33 943 € | 16 300 € | 6 |
| 2024 Q2 | 82 051 € | 29 689 € | 16 499 € | 6 |
| 2024 Q1 | 76 534 € | 27 179 € | 14 387 € | 6 |
| 2023 Q4 | 61 204 € | 17 855 € | 12 129 € | 5 |
| 2023 Q3 | 123 692 € | 34 835 € | 14 530 € | 5 |
| 2023 Q2 | 113 837 € | 37 031 € | 19 651 € | 6 |
| 2023 Q1 | 74 149 € | 31 893 € | 20 541 € | 7 |
| 2022 Q4 | 104 015 € | 37 866 € | 19 725 € | 8 |
| 2022 Q3 | 77 545 € | 29 792 € | 18 646 € | 8 |
| 2022 Q2 | 115 956 € | 37 885 € | 19 301 € | 8 |
| 2022 Q1 | 178 357 € | 38 517 € | 18 047 € | 9 |