Nimi
Warranty Insurance OÜ
Rekisterikoodi
12886925
ALV-numero
EE102063071
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
30.07.2015 (10)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 500.00 €
Toiminta
66221 - Vakuutusasiamiesten ja -välittäjien toiminta
0 €
-111 965 €
-
2 532 €
(arvio on suuntaa antava)
19 483 €
1
Toimitettu
Ei verovelkoja
-575%
-60%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Omanikukonto: JAAN KOPPEL
| - | - | Välillinen omistus |
| Omanikukonto: VEIKO POOLGAS
| - | - | Välillinen omistus |
| Heino Junolainen
| - | Prokuristi | - |
| Omanikukonto: TOOMAS SUURVÄRAV
| - | Hallituksen jäsen | Välillinen omistus |
| Toveko Invest OÜ 12406049 | 100% - 2 500.00 EUR | - | - |
| 2019 04.03.2020 | 2020 11.06.2021 | 2021 04.07.2022 | 2022 07.07.2023 | 2023 05.07.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 3 265 818 € | 3 253 180 € | 1 249 407 € | 82 802 € | 9 441 € | 0 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 1 157 202 € | 744 262 € | 8 320 € | -409 483 € | -118 986 € | -111 965 € |
| Voittomarginaali | 35% | 23% | 1% | -495% | -1260% | - |
| Käyttöomaisuus | 2 542 084 € | 1 404 148 € | 501 128 € | 11 672 € | 9 621 € | 883 € |
| Pysyvät vastaavat | 370 751 € | 418 199 € | 373 372 € | 285 693 € | 235 659 € | 186 521 € |
| Kokonaisvarat | 2 912 835 € | 1 822 347 € | 874 500 € | 297 365 € | 245 280 € | 187 404 € |
| Lyhytaikaiset velat | 1 419 489 € | 1 074 739 € | 214 582 € | 14 031 € | 9 932 € | 921 € |
| Pitkäaikaiset velat | - | - | - | 32 900 € | 103 900 € | 167 000 € |
| Kokonaisvelat | - | - | - | 46 931 € | 113 832 € | 167 921 € |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 1 493 346 € | 747 608 € | 659 918 € | 250 434 € | 131 448 € | 19 483 € |
| Työntekijöiden määrä | 10 | 9 | 4 | 2 | 1 | 1 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 186 € | 45 € | 0 € | - |
| 2025 Q3 | 188 € | 44 € | 0 € | - |
| 2025 Q2 | 759 € | 167 € | 0 € | - |
| 2025 Q1 | 1 317 € | 290 € | 0 € | - |
| 2024 Q4 | 1 056 € | 4 405 € | 4 308 € | - |
| 2024 Q3 | 4 182 € | 4 555 € | 3 801 € | - |
| 2024 Q2 | 3 869 € | 7 409 € | 6 834 € | 1 |
| 2024 Q1 | 3 837 € | 4 480 € | 3 830 € | 1 |
| 2023 Q4 | 3 762 € | 4 066 € | 3 465 € | 1 |
| 2023 Q3 | 4 020 € | 4 927 € | 4 311 € | 1 |
| 2023 Q2 | 3 908 € | 4 416 € | 3 801 € | 1 |
| 2023 Q1 | 4 115 € | 8 532 € | 8 090 € | 1 |
| 2022 Q4 | 6 060 € | 4 957 € | 3 915 € | 1 |
| 2022 Q3 | 7 822 € | 9 576 € | 8 511 € | 1 |
| 2022 Q2 | 3 389 € | 12 636 € | 12 750 € | 2 |
| 2022 Q1 | 3 604 € | 9 463 € | 9 357 € | 3 |