Nimi
Taevaprojekt OÜ
Rekisterikoodi
12892765
ALV-numero
EE101813895
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
11.08.2015 (10)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 500.00 €
Toiminta
5611 -
17 475 €
-95 770 €
-548%
913 €
(arvio on suuntaa antava)
53 183 €
1
Toimitettu
Ei verovelkoja
-180%
-20%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Jaak Morna
| - | Hallituksen jäsen | - |
| Sten-Erik Jantson
| 3% - 75.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Soho Fond
| 20% - 500.00 EUR | - | - |
| PROUA MANNA OÜ 14842286 | 70% - 1 750.00 EUR | - | - |
| Icelander OÜ 11610182 | 7% - 175.00 EUR | - | - |
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja |
|---|
| 2019 20.04.2020 | 2020 30.06.2021 | 2021 30.06.2022 | 2022 27.11.2023 | 2023 25.07.2024 | 2024 05.08.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 877 006 € | 571 703 € | 470 745 € | 826 734 € | 922 927 € | 17 475 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 58 227 € | -49 243 € | 12 794 € | 44 191 € | 43 120 € | -95 770 € |
| Voittomarginaali | 7% | -9% | 3% | 5% | 5% | -548% |
| Käyttöomaisuus | 118 386 € | 77 344 € | 54 706 € | 96 681 € | 51 934 € | 76 429 € |
| Pysyvät vastaavat | 193 372 € | 213 668 € | 338 888 € | 320 118 € | 291 229 € | 408 893 € |
| Kokonaisvarat | 311 758 € | 291 012 € | 393 594 € | 416 799 € | 343 163 € | 485 322 € |
| Lyhytaikaiset velat | 213 424 € | 165 621 € | 97 345 € | 108 381 € | 102 209 € | 40 066 € |
| Pitkäaikaiset velat | - | 76 300 € | 234 364 € | 202 341 € | 91 767 € | 392 073 € |
| Kokonaisvelat | - | 241 921 € | 331 709 € | 310 722 € | 193 976 € | 432 139 € |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 98 334 € | 49 091 € | 61 885 € | 106 077 € | 149 187 € | 53 183 € |
| Työntekijöiden määrä | 20 | 10 | 14 | 14 | 17 | 1 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 0 € | 145 € | 165 € | - |
| 2025 Q3 | 0 € | 0 € | 297 € | - |
| 2025 Q2 | 12 € | 2 143 € | 0 € | - |
| 2025 Q1 | 401 € | 3 821 € | 91 € | 1 |
| 2024 Q4 | 0 € | 1 861 € | 6 511 € | 2 |
| 2024 Q3 | 0 € | 3 807 € | 2 313 € | 2 |
| 2024 Q2 | 0 € | 652 € | 69 € | 2 |
| 2024 Q1 | 95 736 € | 27 224 € | 10 770 € | 12 |
| 2023 Q4 | 194 557 € | 55 060 € | 22 996 € | 18 |
| 2023 Q3 | 293 079 € | 54 206 € | 33 767 € | 18 |
| 2023 Q2 | 218 509 € | 48 529 € | 28 539 € | 20 |
| 2023 Q1 | 217 393 € | 39 373 € | 27 348 € | 17 |
| 2022 Q4 | 201 663 € | 44 865 € | 26 219 € | 15 |
| 2022 Q3 | 242 190 € | 35 546 € | 17 865 € | 15 |
| 2022 Q2 | 205 497 € | 42 451 € | 27 384 € | 12 |
| 2022 Q1 | 161 799 € | 29 484 € | 21 030 € | 13 |