Nimi
Hardmet OÜ
Rekisterikoodi
12945303
ALV-numero
EE102070404
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
11.11.2015 (10)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 500.00 €
Toiminta
7820 - Työvoimatoimistotoiminta
91 269 €
-41 583 €
-46%
1 147 €
(arvio on suuntaa antava)
169 574 €
5
Toimitettu
Ei verovelkoja
-25%
-23%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Guntars Dancis
| 100% - 2 500.00 EUR | Likvidaattori | Suora omistus |
| 2019 30.07.2020 | 2020 30.06.2021 | 2021 30.06.2022 | 2022 30.06.2023 | 2023 28.06.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 309 780 € | 226 608 € | 263 931 € | 197 213 € | 168 650 € | 91 269 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 46 876 € | 43 172 € | 63 403 € | 21 377 € | 6 819 € | -41 583 € |
| Voittomarginaali | 15% | 19% | 24% | 11% | 4% | -46% |
| Käyttöomaisuus | 120 031 € | 153 669 € | 216 268 € | 226 543 € | 247 027 € | 178 215 € |
| Pysyvät vastaavat | 8 278 € | 22 968 € | 14 658 € | 12 282 € | 4 675 € | 0 € |
| Kokonaisvarat | 128 309 € | 176 637 € | 230 926 € | 238 825 € | 251 702 € | 178 215 € |
| Lyhytaikaiset velat | 48 572 € | 53 728 € | 44 614 € | 31 137 € | 37 545 € | 8 641 € |
| Pitkäaikaiset velat | - | - | - | - | - | - |
| Kokonaisvelat | - | - | - | - | - | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 79 737 € | 122 909 € | 186 312 € | 207 688 € | 214 157 € | 169 574 € |
| Työntekijöiden määrä | 16 | 13 | 10 | 8 | 7 | 5 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 0 € | 0 € | 0 € | - |
| 2025 Q3 | 0 € | - | - | - |
| 2025 Q2 | 0 € | 0 € | 0 € | - |
| 2025 Q1 | 0 € | 4 718 € | 4 312 € | - |
| 2024 Q4 | 19 425 € | 10 868 € | 6 271 € | 1 |
| 2024 Q3 | 20 175 € | 11 216 € | 7 507 € | 1 |
| 2024 Q2 | 27 706 € | 13 866 € | 8 430 € | 5 |
| 2024 Q1 | 36 300 € | 15 678 € | 9 114 € | 5 |
| 2023 Q4 | 38 369 € | 14 491 € | 7 483 € | 8 |
| 2023 Q3 | 38 063 € | 16 672 € | 10 097 € | 8 |
| 2023 Q2 | 42 263 € | 16 665 € | 9 548 € | 8 |
| 2023 Q1 | 47 900 € | 17 102 € | 8 422 € | 9 |
| 2022 Q4 | 42 456 € | 17 368 € | 9 689 € | 10 |
| 2022 Q3 | 48 563 € | 20 855 € | 12 127 € | 10 |
| 2022 Q2 | 57 688 € | 24 372 € | 13 878 € | 12 |
| 2022 Q1 | 54 294 € | 21 074 € | 11 326 € | 13 |