Nimi
Moreelo OÜ
Rekisterikoodi
14045383
ALV-numero
EE102191817
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
09.05.2016 (10)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 500.00 €
Toiminta
68201 - Oman tai vuokratun kiinteistön vuokraus ja hallinta 70201 -
63 911 €
260 173 €
407%
748 €
(arvio on suuntaa antava)
1 099 518 €
1
Toimitettu
Ei verovelkoja
24%
19%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Imre Soosaar
| 100% - 2 500.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| 2019 29.10.2020 | 2020 29.06.2021 | 2021 29.06.2022 | 2022 14.07.2023 | 2023 07.07.2024 | 2024 02.07.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 64 834 € | 84 315 € | 88 703 € | 75 122 € | 45 270 € | 63 911 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 34 324 € | 19 136 € | 55 107 € | 465 805 € | 230 632 € | 260 173 € |
| Voittomarginaali | 53% | 23% | 62% | 620% | 509% | 407% |
| Käyttöomaisuus | 71 130 € | 33 653 € | 156 400 € | 82 620 € | 621 129 € | 611 571 € |
| Pysyvät vastaavat | 406 132 € | 398 781 € | 472 500 € | 773 625 € | 446 211 € | 761 356 € |
| Kokonaisvarat | 477 262 € | 432 434 € | 628 900 € | 856 245 € | 1 067 340 € | 1 372 927 € |
| Lyhytaikaiset velat | 374 031 € | 314 233 € | 408 938 € | 103 448 € | 93 954 € | 127 412 € |
| Pitkäaikaiset velat | 34 392 € | 30 226 € | 77 024 € | 144 054 € | 134 042 € | 145 997 € |
| Kokonaisvelat | 408 423 € | 344 459 € | 485 962 € | 247 502 € | 227 996 € | 273 409 € |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 68 839 € | 87 975 € | 142 938 € | 608 743 € | 839 344 € | 1 099 518 € |
| Työntekijöiden määrä | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 6 124 € | 558 € | 0 € | 2 |
| 2025 Q3 | 9 157 € | 806 € | 0 € | 2 |
| 2025 Q2 | 6 788 € | 1 385 € | 958 € | 2 |
| 2025 Q1 | 8 089 € | 2 423 € | 1 369 € | 3 |
| 2024 Q4 | 7 862 € | 1 968 € | 1 233 € | 3 |
| 2024 Q3 | 31 808 € | 1 672 € | 1 102 € | 3 |
| 2024 Q2 | 11 384 € | 2 692 € | 840 € | 1 |
| 2024 Q1 | 5 990 € | 1 316 € | 840 € | 1 |
| 2023 Q4 | 9 760 € | 2 535 € | 840 € | 1 |
| 2023 Q3 | 920 € | 745 € | 840 € | 1 |
| 2023 Q2 | 111 601 € | 18 827 € | 0 € | 1 |
| 2023 Q1 | 1 162 € | 287 € | 0 € | - |
| 2022 Q4 | 6 355 € | 0 € | 0 € | - |
| 2022 Q3 | 10 207 € | 785 € | 0 € | - |
| 2022 Q2 | 9 550 € | 738 € | 0 € | - |
| 2022 Q1 | 13 265 € | 1 864 € | 0 € | - |