Nimi
Mukel&Pranik OÜ
Rekisterikoodi
14515148
ALV-numero
EE102093135
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
27.06.2018 (7)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 500.00 €
Toiminta
70201 -
118 277 €
-41 726 €
-35%
645 €
(arvio on suuntaa antava)
469 037 €
1
Toimitettu
Ei verovelkoja
-9%
-7%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Bruno Jarach
| 50% - 1 250.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Kristina Viisalu-Jarach
| 50% - 1 250.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| 2019 29.10.2020 | 2020 29.06.2021 | 2021 30.06.2022 | 2022 27.06.2023 | 2023 30.06.2024 | 2024 28.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 54 578 € | 297 647 € | 389 643 € | 281 698 € | 310 500 € | 118 277 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 7 370 € | 237 587 € | 83 070 € | 35 220 € | 139 365 € | -41 726 € |
| Voittomarginaali | 14% | 80% | 21% | 13% | 45% | -35% |
| Käyttöomaisuus | 15 520 € | 165 607 € | 110 583 € | 53 647 € | 44 451 € | 30 685 € |
| Pysyvät vastaavat | - | 87 500 € | 322 500 € | 395 500 € | 488 684 € | 541 089 € |
| Kokonaisvarat | 15 520 € | 253 107 € | 433 083 € | 449 147 € | 533 135 € | 571 774 € |
| Lyhytaikaiset velat | - | - | 96 906 € | 77 749 € | 22 372 € | 102 737 € |
| Pitkäaikaiset velat | - | - | - | - | - | - |
| Kokonaisvelat | - | - | - | - | - | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 15 520 € | 253 107 € | 336 177 € | 371 398 € | 510 763 € | 469 037 € |
| Työntekijöiden määrä | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 12 969 € | 1 125 € | 1 338 € | 2 |
| 2025 Q3 | 36 953 € | 836 € | 977 € | 2 |
| 2025 Q2 | 11 982 € | 3 333 € | 2 108 € | 2 |
| 2025 Q1 | 4 750 € | 2 343 € | 2 418 € | 2 |
| 2024 Q4 | 58 550 € | 1 660 € | 1 792 € | 2 |
| 2024 Q3 | 29 616 € | 882 € | 947 € | 2 |
| 2024 Q2 | 42 648 € | 2 659 € | 522 € | 2 |
| 2024 Q1 | 67 650 € | - | - | 2 |
| 2023 Q4 | 74 162 € | - | - | - |
| 2023 Q3 | 74 800 € | - | - | - |
| 2023 Q2 | 123 500 € | - | - | - |
| 2023 Q1 | 58 500 € | - | - | - |
| 2022 Q4 | 65 300 € | - | - | - |
| 2022 Q3 | 81 102 € | - | - | - |
| 2022 Q2 | 111 830 € | - | - | - |
| 2022 Q1 | 96 901 € | - | - | - |