Nimi
KPK Mäevara OÜ
Rekisterikoodi
14559171
ALV-numero
EE102289693
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
04.09.2018 (7)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 500.00 €
Toiminta
68201 - Oman tai vuokratun kiinteistön vuokraus ja hallinta
4 725 €
-47 540 €
-1006%
185 €
(arvio on suuntaa antava)
-13 734 €
1
Toimitettu
Ei verovelkoja
346%
-34%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Kristi Põldmäe
| 10% - 250.00 EUR | - | - |
| Kristen-Priit Põldmäe
| 10% - 250.00 EUR | Hallituksen jäsen | - |
| Priit Põldmäe
| 80% - 2 000.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Jüri Keskus OÜ 16266378 | 10% - 250.00 EUR | - | - |
| Aruküla Kodu OÜ 14897927 | 50% - 1 250.00 EUR | - | - |
| Junimperium Holding OÜ 14983271 | 33% - 1 100.00 EUR | - | - |
| Estonian Whiskey Distillery OÜ 16895513 | 33% - 1 000.00 EUR | - | - |
| 2019 30.10.2020 | 2020 06.07.2021 | 2021 06.07.2022 | 2022 04.07.2023 | 2023 16.07.2024 | 2024 14.09.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 40 947 € | 24 763 € | 81 455 € | 47 373 € | 19 570 € | 4 725 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 39 658 € | 30 136 € | -13 297 € | -18 494 € | -5 671 € | -47 540 € |
| Voittomarginaali | 97% | 122% | -16% | -39% | -29% | -1006% |
| Käyttöomaisuus | 5 058 € | 37 670 € | 8 705 € | 22 887 € | 41 438 € | 34 135 € |
| Pysyvät vastaavat | 68 500 € | 76 000 € | 130 977 € | 110 119 € | 105 902 € | 106 877 € |
| Kokonaisvarat | 73 558 € | 113 670 € | 139 682 € | 133 006 € | 147 340 € | 141 012 € |
| Lyhytaikaiset velat | - | 10 499 € | 5 690 € | 5 820 € | 25 825 € | 67 037 € |
| Pitkäaikaiset velat | 31 400 € | 30 877 € | 76 079 € | 87 708 € | 87 708 € | 87 709 € |
| Kokonaisvelat | - | 41 376 € | 81 769 € | 93 528 € | 113 533 € | 154 746 € |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 42 158 € | 72 294 € | 57 913 € | 39 478 € | 33 807 € | -13 734 € |
| Työntekijöiden määrä | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 4 707 € | 394 € | 0 € | - |
| 2025 Q3 | 3 454 € | - | - | - |
| 2025 Q2 | 7 461 € | 755 € | 420 € | - |
| 2025 Q1 | 2 876 € | 1 638 € | 1 248 € | 1 |
| 2024 Q4 | 836 € | 489 € | 407 € | 1 |
| 2024 Q3 | 707 € | - | - | 1 |
| 2024 Q2 | 0 € | 0 € | 0 € | - |
| 2024 Q1 | 2 590 € | - | - | - |
| 2023 Q4 | 3 150 € | 0 € | 0 € | - |
| 2023 Q3 | 3 150 € | 9 € | 0 € | - |
| 2023 Q2 | 4 670 € | 549 € | 0 € | - |
| 2023 Q1 | 15 060 € | 963 € | 0 € | - |
| 2022 Q4 | 9 840 € | 5 € | 0 € | - |
| 2022 Q3 | 18 337 € | 2 447 € | 0 € | - |
| 2022 Q2 | 8 166 € | - | - | - |
| 2022 Q1 | 8 650 € | 593 € | 0 € | - |