Nimi
HILO Trade OÜ
Rekisterikoodi
14705253
ALV-numero
EE102151679
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
15.04.2019 (7)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 500.00 €
Toiminta
47121 -
448 055 €
30 342 €
7%
1 011 €
(arvio on suuntaa antava)
116 124 €
2
Toimitettu
Ei verovelkoja
26%
23%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Kristjan Rebane
| 50% - 1 250.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Katrin Nikandrova
| 50% - 1 250.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| 2019 28.07.2020 | 2020 30.06.2021 | 2021 07.06.2022 | 2022 03.09.2023 | 2023 12.04.2024 | 2024 29.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 1 506 € | 75 592 € | 244 933 € | 269 499 € | 325 506 € | 448 055 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | -9 372 € | 728 € | 32 645 € | 35 795 € | 40 600 € | 30 342 € |
| Voittomarginaali | -622% | 1% | 13% | 13% | 12% | 7% |
| Käyttöomaisuus | 14 578 € | 43 405 € | 71 279 € | 94 664 € | 114 991 € | 130 097 € |
| Pysyvät vastaavat | - | - | - | - | 2 000 € | 2 264 € |
| Kokonaisvarat | 14 578 € | 43 405 € | 71 279 € | 94 664 € | 116 991 € | 132 361 € |
| Lyhytaikaiset velat | 15 950 € | 2 549 € | 9 778 € | 7 404 € | 14 116 € | 16 237 € |
| Pitkäaikaiset velat | 5 500 € | 47 000 € | 35 000 € | 25 000 € | 5 000 € | 0 € |
| Kokonaisvelat | 21 450 € | 49 549 € | 44 778 € | 32 404 € | 19 116 € | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | -6 872 € | -6 144 € | 26 501 € | 62 260 € | 97 875 € | 116 124 € |
| Työntekijöiden määrä | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 241 997 € | 31 679 € | 5 798 € | 6 |
| 2025 Q3 | 202 410 € | 24 035 € | 4 894 € | 6 |
| 2025 Q2 | 228 528 € | 25 774 € | 3 532 € | 5 |
| 2025 Q1 | 187 999 € | 25 286 € | 2 871 € | 4 |
| 2024 Q4 | 157 228 € | 21 392 € | 2 710 € | 5 |
| 2024 Q3 | 154 558 € | 17 458 € | 2 485 € | 5 |
| 2024 Q2 | 141 115 € | 13 347 € | 1 955 € | 4 |
| 2024 Q1 | 132 608 € | 12 892 € | 1 424 € | 3 |
| 2023 Q4 | 116 556 € | 12 234 € | 1 298 € | 4 |
| 2023 Q3 | 95 403 € | 7 500 € | 1 197 € | 4 |
| 2023 Q2 | 94 277 € | 12 818 € | 1 554 € | 3 |
| 2023 Q1 | 104 644 € | 11 240 € | 1 052 € | 3 |
| 2022 Q4 | 96 786 € | 9 447 € | 1 057 € | 2 |
| 2022 Q3 | 59 449 € | 7 551 € | 1 008 € | 2 |
| 2022 Q2 | 73 127 € | 9 168 € | 992 € | 2 |
| 2022 Q1 | 80 690 € | 9 793 € | 985 € | 3 |