Nimi
Lavlidei OÜ
Rekisterikoodi
16245778
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
04.06.2021 (4)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 500.00 €
Toiminta
90131 -
38 195 €
-1 849 €
-5%
793 €
(arvio on suuntaa antava)
2 725 €
1
Toimitettu
Ei verovelkoja
-68%
-51%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Kadi Aare
| 100% - 2 500.00 EUR | Hallituksen jäsen | Ylemmän johtoelimen jäsen, esim. hallituksen jäsen tai valvontakomitean jäsen |
| 2021 29.04.2023 | 2022 29.06.2023 | 2023 02.07.2024 | 2024 19.09.2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 10 573 € | 28 997 € | 33 667 € | 38 195 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 5 591 € | 824 € | -1 823 € | -1 849 € |
| Voittomarginaali | 53% | 3% | -5% | -5% |
| Käyttöomaisuus | 4 580 € | 5 604 € | 4 793 € | 3 212 € |
| Pysyvät vastaavat | 1 011 € | 826 € | 607 € | 405 € |
| Kokonaisvarat | 5 591 € | 6 430 € | 5 400 € | 3 617 € |
| Lyhytaikaiset velat | - | 16 € | 826 € | 892 € |
| Pitkäaikaiset velat | - | - | - | - |
| Kokonaisvelat | - | - | - | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 5 591 € | 6 414 € | 4 574 € | 2 725 € |
| Työntekijöiden määrä | 0 | 1 | 1 | 1 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | - | 902 € | 1 010 € | 1 |
| 2025 Q3 | - | 902 € | 1 010 € | 1 |
| 2025 Q2 | - | 902 € | 1 010 € | 1 |
| 2025 Q1 | - | 873 € | 979 € | 1 |
| 2024 Q4 | - | 816 € | 918 € | 1 |
| 2024 Q3 | - | 816 € | 918 € | 1 |
| 2024 Q2 | - | 816 € | 918 € | 1 |
| 2024 Q1 | - | 816 € | 918 € | 1 |
| 2023 Q4 | - | 816 € | 918 € | 1 |
| 2023 Q3 | - | 816 € | 918 € | 1 |
| 2023 Q2 | - | 816 € | 918 € | 1 |
| 2023 Q1 | - | 793 € | 890 € | 1 |
| 2022 Q4 | - | 747 € | 835 € | 1 |
| 2022 Q3 | - | 498 € | 557 € | 1 |
| 2022 Q2 | - | - | - | 1 |
| 2022 Q1 | - | - | - | - |