Nimi
EESTI RINGMAJANDUSETTEVÕTETE LIIT
Rekisterikoodi
80007424
Tyyppi
MTÜ - Voittoa tavoittelematon yhdistys
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
08.05.1997 (29)
Tilikausi
01.01-31.12
Toiminta
94119 - Muiden elinkeinoelämän ja työnantajajärjestöjen toiminta
-
-
-
817 €
(arvio on suuntaa antava)
-
1
Toimitettu
Ei verovelkoja
-
-
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Aivar Lõhmus
| - | Hallituksen jäsen | Hallituksen jäsen tai jäsenet |
| Argo Luude
| - | Hallituksen jäsen | Hallituksen jäsen tai jäsenet |
| Kaur Kuurme
| - | Hallituksen jäsen | Hallituksen jäsen tai jäsenet |
| Alder Harkmann
| - | Hallituksen jäsen | Hallituksen jäsen tai jäsenet |
| Steve Vili
| - | Hallituksen jäsen | Hallituksen jäsen tai jäsenet |
| Innar Kaasik
| - | Hallituksen jäsen | Hallituksen jäsen tai jäsenet |
| Kalle Kikas
| - | Hallituksen jäsen | Hallituksen jäsen tai jäsenet |
| 2019 20.03.2020 | 2020 17.06.2021 | 2021 17.05.2022 | 2022 20.04.2023 | 2023 30.05.2024 | 2024 10.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | - | - | - | - | - | - |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | - | - | - | - | - | - |
| Voittomarginaali | - | - | - | - | - | - |
| Käyttöomaisuus | 19 145 € | 17 669 € | 16 774 € | 38 225 € | 33 628 € | 28 369 € |
| Pysyvät vastaavat | 67 € | 0 € | 0 € | 673 € | 442 € | 211 € |
| Kokonaisvarat | 19 212 € | 17 669 € | 16 774 € | 38 898 € | 34 070 € | 28 580 € |
| Lyhytaikaiset velat | 9 361 € | 7 192 € | 8 542 € | 28 109 € | 14 934 € | 16 161 € |
| Pitkäaikaiset velat | - | - | - | - | - | - |
| Kokonaisvelat | - | - | - | - | - | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | - | - | - | - | - | - |
| Työntekijöiden määrä | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | - | 6 527 € | 6 993 € | 2 |
| 2025 Q3 | - | 6 527 € | 6 993 € | 2 |
| 2025 Q2 | - | 4 134 € | 4 343 € | 2 |
| 2025 Q1 | - | 2 113 € | 2 287 € | 1 |
| 2024 Q4 | - | 2 062 € | 2 236 € | 1 |
| 2024 Q3 | - | 2 154 € | 2 236 € | 1 |
| 2024 Q2 | - | 2 570 € | 2 718 € | 1 |
| 2024 Q1 | - | 2 678 € | 2 850 € | 1 |
| 2023 Q4 | - | 3 050 € | 2 460 € | 2 |
| 2023 Q3 | - | 2 212 € | 2 357 € | 2 |
| 2023 Q2 | - | 2 204 € | 2 389 € | 2 |
| 2023 Q1 | - | 2 204 € | 2 389 € | 2 |
| 2022 Q4 | - | 1 746 € | 1 893 € | 2 |
| 2022 Q3 | - | 831 € | 901 € | 2 |
| 2022 Q2 | - | 831 € | 901 € | 2 |
| 2022 Q1 | - | 2 402 € | 2 470 € | 2 |