SolMare Property OÜ

16531840

Информация о компании

SolMare Property OÜ

16531840

Avaleht - Ilukirurgia - Rasvaimu - Waterjethttps://troostkirurgia.eeAvaleht - Ilukirurgia - Rasvaimu - Waterjet

Kõhuplastika Maovähendusoperatsioonid Rasvaimu Kõhuseina plastika on näidustatud lõtvunud ja rippuva kõhu puhul. Sellisel juhul ei anna ainult kõhulihaste treening soovitud tulemust ning ka rasvaimu ei ole sobiv meetod. Rasvaimu ehk liposuktsioon on üks levinumaid ilukirurgilisi operatsioone. Selle käigus eemaldatakse üleliigne rasv teatud kehapiirkondadest, kust see treeningu

Общая информация

Название

SolMare Property OÜ

Регистрационный код

16531840

Дата основания

07.07.2022 (3)

Финансовый год

01.01-31.12

Капитал

2 500.00 €

Деятельность

68201 - Аренда и управление собственным или арендованным недвижимым имуществом

Доход

31 524 €

Прибыль

385 €

Рентабельность

1%

Валовая зарплата

-

Собственный капитал

-3 679 €

Сотрудники

0

Годовой отчет

Представлено

Налоговые задолженности

Нет налоговых задолженностей

Рентабельность собственного капитала

-10%

Рентабельность активов

0%

Связанные стороны

Владелец Представитель Выгодоприобретатель

Sven Troost

- Член правления Член высшего управленческого органа, т.е. член правления или наблюдательного совета

TT DILIGENCE OÜ

10846531

100% - 2 500.00 EUR - -

Финансовая информация

2023
01.07.2024
2024
06.08.2025
Общий доход - 31 524 €
Чистая прибыль (убыток) за период -6 564 € 385 €
Рентабельность - 1%
Оборотные активы 142 € 7 519 €
Внеоборотные активы 916 476 € 940 042 €
Общие активы 916 618 € 947 561 €
Краткосрочные обязательства 307 011 € 311 296 €
Долгосрочные обязательства 613 671 € 639 944 €
Общие обязательства 920 682 € 951 240 €
Уставной капитал - -
Собственный капитал -4 064 € -3 679 €
Сотрудники 0 0