Aadress
E-posti aadress
Telefoninumber
https://eem.eeAvaleht - Eesti EnergomontaažAS Eesti Energomontaaž on eraettevõte, mille ajalugu ja kogemus ulatuvad 20. sajandi 50. aastatesse.
Nimi
Osaühing Dial Invest
Registrikood
11759136
Käibemaksukohuslase number
EE101563941
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
13.11.2009 (16)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
547 114.00 €
Tegevusala
70201 - 68201 - Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
150 600 €
595 722 €
396%
1 135 €
(hinnang on ligikaudne)
2 985 283 €
2
Esitatud
Puudub
20%
20%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Roman Feldman
| 100% - 547 114.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Aktsiaselts EESTI ENERGOMONTAAŽ 10176450 | 36% - 42 028.80 EUR | - | - |
| 2019 04.11.2020 | 2020 09.07.2021 | 2021 05.07.2022 | 2022 18.07.2023 | 2023 02.07.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 14 040 € | 21 540 € | 41 500 € | 145 150 € | 156 600 € | 150 600 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 53 671 € | 3 562 € | 1 374 € | -8 989 € | 82 831 € | 595 722 € |
| Kasumimarginaal | 382% | 17% | 3% | -6% | 53% | 396% |
| Käibevara | 1 855 497 € | 1 853 004 € | 1 936 415 € | 1 881 928 € | 1 958 570 € | 2 443 617 € |
| Põhivara | 543 053 € | 545 040 € | 463 469 € | 517 831 € | 440 505 € | 554 735 € |
| Varad kokku | 2 398 550 € | 2 398 044 € | 2 399 884 € | 2 399 759 € | 2 399 075 € | 2 998 352 € |
| Lühiajalised kohustised | 6 196 € | 2 128 € | 2 594 € | 11 458 € | 9 514 € | 13 069 € |
| Pikaajalised kohustised | - | - | - | - | - | - |
| Kohustised kokku | - | - | - | - | - | - |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 2 392 354 € | 2 395 916 € | 2 397 290 € | 2 388 301 € | 2 389 561 € | 2 985 283 € |
| Töötajate arv | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 41 931 € | 13 427 € | 3 803 € | - |
| 2025 Q3 | 40 950 € | 13 419 € | 3 803 € | - |
| 2025 Q2 | 41 150 € | 12 928 € | 3 803 € | - |
| 2025 Q1 | 43 140 € | 13 461 € | 3 651 € | - |
| 2024 Q4 | 35 250 € | 8 849 € | 3 510 € | - |
| 2024 Q3 | 35 250 € | 10 792 € | 3 180 € | - |
| 2024 Q2 | 35 250 € | 10 666 € | 3 180 € | - |
| 2024 Q1 | 38 230 € | 12 723 € | 5 087 € | - |
| 2023 Q4 | 37 250 € | 11 255 € | 3 975 € | 1 |
| 2023 Q3 | 35 250 € | 10 783 € | 3 975 € | 1 |
| 2023 Q2 | 37 250 € | 11 754 € | 4 573 € | 1 |
| 2023 Q1 | 41 150 € | 13 347 € | 5 337 € | 1 |
| 2022 Q4 | 52 950 € | 14 910 € | 4 511 € | 2 |
| 2022 Q3 | 44 100 € | 10 544 € | 1 924 € | 2 |
| 2022 Q2 | 14 850 € | 3 040 € | 234 € | 1 |
| 2022 Q1 | 9 000 € | 1 903 € | 155 € | 1 |