Osoite
Sähköpostiosoite
Puhelinnumero
https://eem.eeAvaleht - Eesti EnergomontaažAS Eesti Energomontaaž on eraettevõte, mille ajalugu ja kogemus ulatuvad 20. sajandi 50. aastatesse.
Nimi
Osaühing Dial Invest
Rekisterikoodi
11759136
ALV-numero
EE101563941
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
13.11.2009 (16)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
547 114.00 €
Toiminta
70201 - 68201 - Oman tai vuokratun kiinteistön vuokraus ja hallinta
150 600 €
595 722 €
396%
1 135 €
(arvio on suuntaa antava)
2 985 283 €
2
Toimitettu
Ei verovelkoja
20%
20%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Roman Feldman
| 100% - 547 114.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Aktsiaselts EESTI ENERGOMONTAAŽ 10176450 | 36% - 42 028.80 EUR | - | - |
| 2019 04.11.2020 | 2020 09.07.2021 | 2021 05.07.2022 | 2022 18.07.2023 | 2023 02.07.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 14 040 € | 21 540 € | 41 500 € | 145 150 € | 156 600 € | 150 600 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 53 671 € | 3 562 € | 1 374 € | -8 989 € | 82 831 € | 595 722 € |
| Voittomarginaali | 382% | 17% | 3% | -6% | 53% | 396% |
| Käyttöomaisuus | 1 855 497 € | 1 853 004 € | 1 936 415 € | 1 881 928 € | 1 958 570 € | 2 443 617 € |
| Pysyvät vastaavat | 543 053 € | 545 040 € | 463 469 € | 517 831 € | 440 505 € | 554 735 € |
| Kokonaisvarat | 2 398 550 € | 2 398 044 € | 2 399 884 € | 2 399 759 € | 2 399 075 € | 2 998 352 € |
| Lyhytaikaiset velat | 6 196 € | 2 128 € | 2 594 € | 11 458 € | 9 514 € | 13 069 € |
| Pitkäaikaiset velat | - | - | - | - | - | - |
| Kokonaisvelat | - | - | - | - | - | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 2 392 354 € | 2 395 916 € | 2 397 290 € | 2 388 301 € | 2 389 561 € | 2 985 283 € |
| Työntekijöiden määrä | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 41 931 € | 13 427 € | 3 803 € | - |
| 2025 Q3 | 40 950 € | 13 419 € | 3 803 € | - |
| 2025 Q2 | 41 150 € | 12 928 € | 3 803 € | - |
| 2025 Q1 | 43 140 € | 13 461 € | 3 651 € | - |
| 2024 Q4 | 35 250 € | 8 849 € | 3 510 € | - |
| 2024 Q3 | 35 250 € | 10 792 € | 3 180 € | - |
| 2024 Q2 | 35 250 € | 10 666 € | 3 180 € | - |
| 2024 Q1 | 38 230 € | 12 723 € | 5 087 € | - |
| 2023 Q4 | 37 250 € | 11 255 € | 3 975 € | 1 |
| 2023 Q3 | 35 250 € | 10 783 € | 3 975 € | 1 |
| 2023 Q2 | 37 250 € | 11 754 € | 4 573 € | 1 |
| 2023 Q1 | 41 150 € | 13 347 € | 5 337 € | 1 |
| 2022 Q4 | 52 950 € | 14 910 € | 4 511 € | 2 |
| 2022 Q3 | 44 100 € | 10 544 € | 1 924 € | 2 |
| 2022 Q2 | 14 850 € | 3 040 € | 234 € | 1 |
| 2022 Q1 | 9 000 € | 1 903 € | 155 € | 1 |